Ezgi Mola 'Masumlar Apartmanı' İçin Saçlarını Kesti! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FNOgWYeXIAcbKPp

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi 'Masumlar Apartmanı' için Ezgi Mola saçlarını kesti.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün paylaştığı yapım yarın etkileyici bir bölüm ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Safiye karakteri ile izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu Mola, yarın akşam yayınlanacak olan bir bölümde rolü için kendi saçlarını kesti. Peruk kullanmayı tercih etmeyen oyuncu sahne ve karakteri için ise şunları söyledi:
Oynamaktan en keyif aldığım karakter Safiye. Böylesine başarılı bir senaryo, yönetmen ve ekiple denk gelebilecekken, bize karakteri daha da hissettirebilecekse bunu sahnede yapmalıyım hissi verdi. İyi ki de böyle oldu ve ben sahnede kendi saçlarımı kestim. Bu sezonun açık ara en iyi bölümü olduğunu, Safiye’yi daha iyi anlayacağımız bölümlerin geleceğini düşünüyorum.
FNOgWZjWUAI2_UO

FNOgWZpXMAEIxKi

Masumlar Apartmanı, heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'de TRT 1'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Bir oyuncunun rolü için böyle adımlar atması gerçekten çok iyi birşey bence oyuncu rolü için herşeyi yapmalı harikasın Ezgi Mola 👏

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Yazık olmuş o güzelim saçlara, perukla halletselerdi değmez çünkü.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Konuyu okumadan ezbere yorum yapmanın zararlarını göstermek istedim gösterebildiysem ne mutlu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
İşkembeden sallamak dedikleri bu olsa gerek. Peruk kullanmak istemediğini gördüğüm halde "keşke perukla halletselerdi yani bunu tercih etseydi" demek de nasıl bir anormallik var acaba?? :F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Günümüzde kaynak ve çıtçıt gibi çözümler varken "rolü için saçlarını kesti" gibi haberler reklam gibi geliyor :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
kaynak yapsın onu kessin kendi saçını kesmek buram buram reklamdan başka bir şey değil

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok yakışmamış mı ya, ben bayıldım saçlarına. Çok beğendim, Ezgi Mola zaten oyunculuğuyla bir numara. Son yılların parlayan yıldızı. Dijital platformda bir işte görmek isterim kısa sürede. :bhr:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çok yakışmamış mı ya, ben bayıldım saçlarına. Çok beğendim, Ezgi Mola zaten oyunculuğuyla bir numara. Son yılların parlayan yıldızı. Dijital platformda bir işte görmek isterim kısa sürede. :bhr:
Zaten Netflixe Cem Yılmazla dizisi geliyo :A