Ezgi Eyüboğlu 'Bir Aile Hikayesi' Kadrosunda!

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
48,274
29,110
1,061
İstanbul

FOX'un sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi'ne yeni oyuncu!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak ve Alper Saldıran'ın paylaştığı yapımın kadrosuna son olarak 'Payitaht: Abdülhamid'te rol alan Ezgi Eyüboğlu dahil oldu. Genç oyuncu, dizide Berk'in (Sokullu) eski aşkı Nil'i canlandıracak.

Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,584
34,335
1,060
Eğer hangi karakter olduğunu doğru anladıysam çok iyi bir seçim olmuş. :)

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,584
34,335
1,060
Oradan buradan gördüğüm kadarıyla orijinalinde Kevin'ın eski karısı varmış ve büyük ihtimalle o. Beni seni unutamadım deyince emin olamayıp sevgili yazdım ama o kısmı direkt almış da olabilirler.
Düşündüğüm karakter o idi, baya doğru seçim o zaman. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,434
40,475
1,061
Ankara
Çok özlemiştim, sonunda izleyebileceğim bir dizide ekranlara geliyor. Çok iyi seçim, hayırlı olsun. :Z :bhr:

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,864
2,930
360
Manisa

FOX'un sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi'ne yeni oyuncu!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak ve Alper Saldıran'ın paylaştığı yapımın kadrosuna son olarak 'Payitaht: Abdülhamid'te rol alan Ezgi Eyüboğlu dahil oldu. Genç oyuncu, dizide Berk'in (Sokullu) eski aşkı Nil'i canlandıracak.

Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Seren Şirince’ye bye bye diyebiliriz o zaman yakın zamanda. :( Ama bu isim de çok doğal bulduğum bir isim sırf onun için güncele yetişmek istiyorum. :Z