BKM'den Exxen'e Yeni Dizi: 'Star'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images-4-jpeg.97958

Exxen'den yeni bir dizi daha!

'Hükümsüz', 'Şeref Bey', 'Sihirli Annem', 'Öğrenci Evi', 'Yetiş Zeynep' , 'İşte Bu Benim Masalım' ve 'Gibi' dizilerinin yer aldığı platformda, yönetmen koltuğunda Bertan Başaran'ın oturacağı, Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı BKM imzalı yeni bir dizi daha başlıyor.

Başrolünde Melisa Şenolsun'un yer alacağı dizi "bütün ışıklar üzerindeyken kimse seni göremez" sloganıyla çekilecek.

Acmasızca bir kediyi öldüren ya da gözünü kırpmadan bir kadına kıyan adamları öldürecek olan Yasemin'in hikayesini anlatan 'Star' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Daha Fatma (Netflix) başlamadan iki tane kadın seri katili dijital dizimiz oldu. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Farklı konulu dizilere bayılıyorum. Konusu bana nedense Şahsiyet'i anımsattı. Ses getirecektir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fatma nın konusu farklı değilmiydi
O da cinayet işleyen bir kadındı diye hatırlıyorum.
Fatma'nın konusu şöyle:
Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Basligi görünce ikinci Aleyna Tilki durumu sandim :A