Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (4).jpeg

Exxen'den yeni bir dizi daha!

'Şeref Bey', 'Sihirli Annem', 'Öğrenci Evi', 'Yetiş Zeynep' , 'İşte Bu Benim Masalım' ve 'Gibi' dizilerinin yer aldığı platformda Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, Yunus Ozan Korkut'un yönetmenliğini üstleneceği 'Ölüm Zamanı' adlı bir dizi daha yer alacak.

Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği, kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, İdris Nebi Taşkan, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir ve Nilsu Berfin Aktaş'ın yer alacağı dizinin hazırlıkları devam ediyor.

Kampta yaşanan bir cinayetin ardından gelişen sıra dışı olayları konu alan 'Ölüm Zamanı' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ahmet Mümtaz Taylan da ikinci bir Haluk Bilginer olma yolunda ilerliyor bu aralar her yerde. :A Konu ilgi çekici duruyor ama Total'lik dizilerin senaristiyle böyle bir iş nasıl olur bilemedim. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Senarist çok iyi, kadro da gayet güzel. Dizinin ismini de beğendim, bekliyoruz detayları. :D Yapım şirketi ne acaba?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Ahmet Mümtaz, Netflix'e de bir iş yaparsa seriyi tamamlamış olacak. :D

Dizide ilgi çekici. İzleriz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ahmet Mümtaz Taylan harici diğerlerini isim olarak tanımadım, googleye vurunca sadece İdris Nebi Taşkın izlediğim dizilerde yer almış.
Oyuncu kadrosu beni heyecanlandırmadı.

Yüksek ihtimalle Ahmet Mümtaz Taylan komiser falan olur. Gençlerden oluşan bir dizi olacak galiba.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizinin kadrosu iyi, konusu da ilgi çekiciymiş. Ancak Mert Yazıcıoğlu'nun Aşk 101'in 2. sezonu daha yayınlanmadan başka bir dijital diziye dahil olmasına şaşırdım doğrusu. Netflix izin vermez sanıyordum kendi dizisi devam ederken :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ahmet Mümtaz Taylan zaten şuan iki farklı projede (Arıza-Gain programı) yer alıyor. Bunun çekimleri ne zaman başlayacak, hepsine birden yetişemez ki :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ahmet Mümtaz Taylan zaten şuan iki farklı projede (Arıza-Gain programı) yer alıyor. Bunun çekimleri ne zaman başlayacak, hepsine birden yetişemez ki :A
Gain'de ki programın sorun olacağını düşünmüyorum, süresi 15 dakika ortalama. Arıza seti de buna göre ayarlanabilir bir şekilde. Ne zaman sete çıkacakları hakkında henüz bir bilgi yok. :A