Evrim Keklik'ten Şok Açıklamalar!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV8'in efsane haline gelen yarışma programı 'Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler' izleyici ile buluşmak için gün sayıyor!

evrim-keklik.jpg

Yapımcılığını ve ana sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Ünlüler - Gönüllüler' formatı ile yoluna devam eden programdan ilk görüntüler 'O Ses Türkiye' yarı finalinde yayınlandı.

'Gönüllüler' takımında yer alan Evrim Keklik'in göz yaşları ile söylediği sözleri şaşırttı. Keklik "Önce beni buraya getirseydiniz, bir gün deneme yapsam yemin ederim gelmezdim. Çok zor..." ifadelerini kullandı.

Keklik, tanıtım fragmanında "Bu yıl Evrim Survivor'a gidecek, Survivor evrim geçirecek. Siz de bu evrimi görmek istiyorsanız beni izleyin." sözlerini söylemişti.

'Survivor 2020' ilk bölümüyle yarın akşam 20.00'de TV8'de başlıyor!

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Hahah Evrim bu senenin renkli yarışmacılarından olacak belli ki, daha beşinci günden böyleyse ilerde neler olur kim bilir. :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,591
Puanı
1,060
Sen bu programı hiç mi izlemedin diye sormazlar mı adama. Güneş gözlüğüyle mavi coktail ve şenzlog mu bekliyordu orada? :X

• Harika

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Survivor'a katılırsam ilk gün ben (temsili) :A
Şaka bir yana 15 seneye yakındır yayınlanmış bir programa katılıyorsun, hiç mi izlemedin? Tabi aç kalacaksın, sanki oraya zorla gönderilmiş gibi ağlıyor. Performansı da düşük olursa ilk haftalarda elenir.

• Harika

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Tanıtımda Survivor evrim gecirecek dedi haklıymış bu zamana kadar ilk günden ağlayan çıkmamıştı Survivor tarihine geçtin evrim tebrikler salı günü eleme varmış ilk giden belli çarşambadan izlemeye başlayın bence 😂

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Başlık seçimin çok kötü @Emre Ozansoy ve buyüzdende konuya ilgi az olmuş. Evrim Keklik kim bilmiyoruz bile. Başlıkta Survivor geçmeliydi, ve buyüzden aynı konu açıldı çünkü başlık bir şey ifade etmiyor