'Evlilik Sözleşmesi'nin Başrol Oyuncuları Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1606295986388-png.95420

Evlilik Sözleşmesi dizisinin başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını ÜS Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturacağı, senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı ve hazırlık çalışmaları devam eden dizinin Aras Aydın ile Leyla Feray başrollerini paylaşacak.

7 yaşındaki kızına bakmakta zorlanan yoksul, dul bir kadın ile annesi hasta olan varlıklı bir iş adamının anlaşmalı bir evliliğini anlatan 'Marriage Contract'ten uyarlanan dizinin kadrosuna Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek de dahil oldu.

Evlilik Sözleşmesi, Temmuz'da ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Bunlar kim be :A erkek başrolü biliyorum da kadın başrolü asla bilmiyorum

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Kadrodaki isimler hatırına tutar tutarsa, başrollerde iş yok ucuza kaçmışlar.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Aras ın oyunculuğunu beğenirim ben Leyla ile uyumlu olacaklar bence

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dedikoducu Çocuk, "Aras Aydın yeni dizi hmmm" gibi bir şey yazdığında bu dizi aklıma gelmişti ama ben "sezon dizisi" olacağını düşündüğümden ihtimal vermemiştim.

Aras'ın oyunculuğu iyi, hoş ama dizilerde başrol olarak yer almamalı. Başrol olduğu hiç bir dizi tutmadı, sezon işlerinde ikinci erkek oyuncu olabilir.

Leyla Faray'ı ilk defa duydum ve gördüm. Uyumlu olurlar mı olmazlar mı bilemedim.

Bu arada bu diziyi keşke O3 Medya uyarlasaydı (ilk haklarını onlar satın almış), onlar daha iyi iş çıkarırdı kesinlikle.

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
54
Web Sitesi
mafolduktv.live
Dedikoducu Çocuk, "Aras Aydın yeni dizi hmmm" gibi bir şey yazdığında bu dizi aklıma gelmişti ama ben "sezon dizisi" olacağını düşündüğümden ihtimal vermemiştim.

Aras'ın oyunculuğu iyi, hoş ama dizilerde başrol olarak yer almamalı. Başrol olduğu hiç bir dizi tutmadı, sezon işlerinde ikinci erkek oyuncu olabilir.

Leyla Faray'ı ilk defa duydum ve gördüm. Uyumlu olurlar mı olmazlar mı bilemedim.

Bu arada bu diziyi keşke O3 Medya uyarlasaydı (ilk haklarını onlar satın almış), onlar daha iyi iş çıkarırdı kesinlikle.
Uyanış Büyük Selçuklu izliyorsan veya bir kez baktıysan belki görmüşsündür Leyla Faray orada Cevher Hatunu canlandırıyordu