'Evlilik Programları' Sezona Ara Veriyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Evlilik Programları' Sezona Ara Veriyor!

hepimize-mujde-evlilik-programlari-kaldiriliyor-1489437731.jpg

Reytinglere damga vuran evlilik programları sezona ara veriyor!

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la, ATV'de yayınlanan 'Esra Erol'la ve Show TV'de ekrana gelen 'Evleneceksen Gel' adlı üç evlilik programı cuma günü sezon finali yapıyor.

Üç program da yeni sezon da kendi kanallarında yayınlanmaya devam edecek.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En son okuduğum yazıya göre evlilik programlarını inceleme olayı da kaldırılmış yani devam edecekler. :D

Esra Erol yemeğe katılmıştı Emine Erdoğan Alişan'ı sen evlendirirsin diye espri yapmış burdan da anlaşılıyor kalkmayacağı. :A @Forumdash
Dediğinin daha da ötesini buldum ve olaya noktayı koyuyorum:F
CB bile Esra Erol izliyor :A
DCKHQi5WAAE_U5O.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Esra Erol sözde her sene noktayı koyuyor. :A Bir bitemedi şu rezil bu programlar, gerçi bunlardan daha rezilleri kanallardaki din tüccarları ya neyse. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sen yokken ben Esra Erol fanı oldum. Hayır bildiri çekmek istedim :F
Esra Erol bu yılda dedi mi peki artık evlilik programı yapmayacağım diye? :X Hayır kimse bu kadından bitirmesi yönünde bir açıklama beklemiyorken neden durduk yere her sene yokum diyor bunu çok merak ediyorum? Reyting sıkıntısı felan olsa anlayacağım ama yok... Zam istiyor sanırım kanaldan. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra Erol bu yılda dedi mi peki artık evlilik programı yapmayacağım diye? :X Hayır kimse bu kadından bitirmesi yönünde bir açıklama beklemiyorken neden durduk yere her sene yokum diyor bunu çok merak ediyorum? Reyting sıkıntısı felan olsa anlayacağım ama yok... Zam istiyor sanırım kanaldan. :A
Dedi:A ama her sene yapmıyor ki bi bu sene dedi o da khk yüzünden. 10 yıldır yaptiği formatı çakmalarına mı bıraksın :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dedi:A ama her sene yapmıyor ki bi bu sene dedi o da khk yüzünden. 10 yıldır yaptiği formatı çakmalarına mı bıraksın :A
Yok geçen yılda demişti. :X Hatta Fox'taki son programlarına doğru da bir şeyler çıtlatmıştı yine. Sonra Atv'ye transfer olmuştu. :A Bu kadın ne zaman bitirecek olsa ya zam alıyor, ya transfer oluyor. :F

Atv'den Fox'a geçerken de benzer şeyler olmuştu. Bitirecekti sözde evlilik programı defterini. :F