Evlilik Hakkında Her Şey'de Ayrılık! | SPOILER

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
14. BÖLÜMÜ İZLEMEYENLER İÇİN SPOILER İÇERİR!

evlilik-hakkinda-her-sey-6-bolum-fragmani-izle-evlilik-hakkinda-hersey-6-bolum-fragmani-izle-evlilik-hakkinda-her-sey-yeni-bolum-fragmani-izle-youtube.jpg

FOX'un sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de ayrılık!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece'nin paylaştığı yapımın bu akşam ekrana gelen 14. bölümünde, Faruk'un vefat ettiği anlar izleyicileri derinden etkilerken karaktere hayat veren Cevdet Arıcılar da diziye veda etti.

İşte o anlar:

• İlginç
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Aynı gün içinde 2.kez. :A

Ben ilk bölümlerden sonra devam edemedim diziye ama itici bulmuştum bu baba karakterini. Sahne güzel olmuş ama çok etkilemedi bu yüzden. :A
Hem aynı gün hem aynı tarih 29 Aralık 2010-2022 :A

Evet bende itici buluyordum iyi oldu çıkması. :A Neden bıraktın be devam etsene. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Hem aynı gün hem aynı tarih 29 Aralık 2010-2022 :A

Evet bende itici buluyordum iyi oldu çıkması. :A Neden bıraktın be devam etsene. :A
Şu finaller geçsin de devam ederim belki, şu an izlediğim bir yerli dizi yok. Yasak Elma'yı da izlemiyorum 2 aydır. :oops: Ama fragmanlar falan hiç heyecanlandırmıyor, hep aynı konu üzerinden dönüyor bu sezon, sıktı o da. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Şu finaller geçsin de devam ederim belki, şu an izlediğim bir yerli dizi yok. Yasak Elma'yı da izlemiyorum 2 aydır. :oops: Ama fragmanlar falan hiç heyecanlandırmıyor, hep aynı konu üzerinden dönüyor bu sezon, sıktı o da. :A
Aaaa Yasak Elma'yı izle bari, evet eski tadı yok ama yine izletiyor kendini. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay