'Evlilik Hakkında Her Şey' Sezon Sonunda Bitiyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
csdqq2n.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Evlilik Hakkında Her Şey' sezon sonunda bitiyor!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu ile Tülin Ece'nin paylaştığı ve son haftalarda reyting kaybı yaşayan dizinin sezon sonunda ekran macerasını sonlandıracağı öğrenildi.

Senaryosunu Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu'nun 'The Split’ten ülkemize uyarladığı ve kaçıncı bölümde final yapacağı henüz belirsiz olan dizinin yurt dışı satışlarının ise iyi gittiği gelen bilgiler arasında.

Evlilik Hakkında Her Şey, yeni bölümüyle her salı 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aslında salt drama olsaydı gideri olan bir diziydi ama dramedi olarak devam etmeye karar vermişler(b) Sanki Avrupa Yakası gibi altına gülme efekti koy sırıtmaz:A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Biteceği kesindi zaten ama apar topar olmamasına sevindim. 🙏 Tabii tüm karakterleri, hikayeyi çok sevdiğim için daha fazla izleyemeyeceğimize üzülüyorum ama en azından vedalaşmak için bol zaman olur. Eylülden hazirana bir tam sezon gitmesi de dizilerin 5-10 bölümde kalktığı bir dönem için gayet yeterli denebilir. Tek temennim reytinglerin daha fazla düşmemesi ve bu yüzden FOX'un bu plandan vazgeçmemesi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Bayramdan sonra biter o zaman. İyi bari en azından pat diye bitmeyecek :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aslında salt drama olsaydı gideri olan bir diziydi ama dramedi olarak devam etmeye karar vermişler(b) Sanki Avrupa Yakası gibi altına gülme efekti koy sırıtmaz:A
Dramedi bile değil artık büyük ölçüde komedi ama onu da sağlam yapıyorlar. :A Bir komedi dizisinin TNS'de 3 reyting alması bu devirde başarı diye düşünürsen gerisi geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Reytinglere bakarsak beklenilen bir karar zaten başladığı günden beri dalgalı gidiyordu ama ÜKK başladıktan sonra çok düştü.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
İsabetli karar ilk bölümlerdeki tadı kalmadı zaten.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklenen bir karardı, umarım sezon sonuna kadar dayanabilir. Kadrosu ve tanıtımlarıyla ilgimi çekmişti ama yoğunluğumdan dolayı şans verememiştim. Kanalın salı gününü kurtardı diyebiliriz yine de bu sezon. Tüm ekibin emeklerine sağlık... Gökçe Bahadır'ı dijital bir işte görmek isterim. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Beklenen bir karardı, umarım sezon sonuna kadar dayanabilir. Kadrosu ve tanıtımlarıyla ilgimi çekmişti ama yoğunluğumdan dolayı şans verememiştim. Kanalın salı gününü kurtardı diyebiliriz yine de bu sezon. Tüm ekibin emeklerine sağlık... Gökçe Bahadır'ı dijital bir işte görmek isterim. :X
Tahminen gelecek yıl Kulüp 2. sezonda görebilirsin. :A Ayrıca müsait olduğun bir zamanında şans vermeni öneriyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt