NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Akıcı ve sürükleyici bir ilk bölümdü, beğendim diziyi. Cast güzel, hikaye güzel, kurulan dünya güzel. Umarım reytinglerde de karşılığını alır. :Z

• Beğendim
Reactions: Aserat and cookies

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Dizide bqzı saçma şeyler var :A Durduk yerde Gökçe bahadır kameraya dönüp konuşabiliyor
------

Herkes birbirini aldatıyor harika :A
Kameraya konuşmasını ben de sevdim açıkcası ama bazı sahneleri ciddi anlamda sıkıcı. Diğer bölümler daha akışkan olur umarım

• İlginç
Reactions: cookies

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Genelde 1 bölümler hep TT olur bu dizi TT olamadı ama yorumların çoğu pozitif bakalım yarın nasıl bir açılış yapacak

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlk bölüme baktım. Biraz karışıktı ama güzel. Bu dizide beğendiğim kısım anne ve kızın çatışması. Yani ilerde çok güzel sahneler izliyeceğiz. Beğenmediğim detay ise kız kardeş ve enişte mevzusu. Umarım sanılan değildir. Aldatmayı bilip bu mevzu hakkında sıkıştırıyordur. O kız kardeşi,kızı olan adam ile bir yaparlar bence.

2. bölümüde izleyip ona göre karar vereceğim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yarın izleyecektim ama dayanamayıp bu akşamdan izledim. Tavsayan bazı kısımları olsa da genel olarak güzel bir işti. Karanlık dizilerin arasında dünyası böyle ferah ve iç açıcı bir yapım izlemek iyi geldi. Özellikle bazı sahnelerde 4. duvarın yıkılması da hoş bir detay olmuş. Çatışmalar da oldukça sağlam olacak gibi görünüyor özellikle Azra-Çolpan rekabetinde çok büyük bir potansiyel var. Sanem-rapçi aksı ve üçlü kardeş sahnelerini izlemek de bayağı keyifliydi ama Güneş'in hikayesi şimdilik ilgimi çekmedi. Madem evlilik teklifini kabul edecekti niye yüzüğü alıp sakladı da gereksiz atraksiyonlara girdi. Korkuyorum diyordu ama korkusu bir anda geçti mi orasını anlayamadım maalesef.

Tüm kadro çok iyi iş çıkarmış ama özellikle Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk ve Gökçe Eyüboğlu üçlüsü diziyi taşımış. Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'yı şimdilik pek etkili göremedik ama onların hikayeleri de açıldıkça izlemesi iyice keyifli olacaktır. Tabii bölümün asıl yıldızı Selen Uçer'di. Özellikle ofisteki kovalamaca sahnesi ve silikonu patlatmaya çalışması bayağı komikti. :F

Dikkatimi çeken en büyük sıkıntı ise bazı diyaloglardaki yapaylık hissi oldu maalesef. Sanki orijinal dizideki bazı replikleri birebir çevirip koymuşlar gibiydi. İyi bir hikaye ve dünya var ama diyalog yazımında biraz daha doğallığa kayılması lazım. Tabii bu aşılmayacak bir sorun değil bence senarist ekibi de diziyi yaza yaza alışacaktır/alışmıştır. Bir de ABD'deki büro isimlerinde kurucu ortakların soyadları çok kullanılıyor ama Türkiye'de böyle bir şey var mı emin değilim. Üstelik Çolpan Cevher, Erman Arsan diye kullanmışlar. Hadi büroda neyse ama kafenin adı Güneş Cevher Kafe olmasaymış bari. :A

Sonuç olarak bundan sonra salı akşamları FOX'tayız. Karşısında Masumlar Apartmanı gibi güçlü bir rakip olsa da özellikle AB'de dişli bir rakip olacağını düşünüyorum. Zaten onunla rekabet edebilmek için sağlam bir ilk bölümle çıkmak gerekiyor ve bu dizi de genel olarak standartları karşılıyor. Bir de Türk halkı aldatma-ihanet olaylarını çok sever o açıdan da izleyicileri yakalayacak bir damarı var. Tüm ekibin eline sağlık. :Z
------

İlk bölüme baktım. Biraz karışıktı ama güzel. Bu dizide beğendiğim kısım anne ve kızın çatışması. Yani ilerde çok güzel sahneler izliyeceğiz. Beğenmediğim detay ise kız kardeş ve enişte mevzusu. Umarım sanılan değildir. Aldatmayı bilip bu mevzu hakkında sıkıştırıyordur. O kız kardeşi,kızı olan adam ile bir yaparlar bence.

2. bölümüde izleyip ona göre karar vereceğim.
Azra babasını gördü ya ondan korkuyorum dedi bence. Hani ablamla konuş da yardım alsın gibisinden bir şeye bağlanacak kesin. Zaten sonradan da konuştun mu diye sordu.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizinin ilk bölümü süresi 2 saat 4 dakika. 2 saat 30 dakikanın üzerinde olduğu için dizi süreleri, bu süre çok az geldi.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Med ve mfnin bütün dizileri öyle ki :A Git mesela yasak elmanın sadakatsizin bölüm sürekerine bak
Gerçekten de öyleymiş, ben onları hep 2 saatin üzerinde diye hatırlıyordum. Sadakatsiz'in süresi bir ara 1 saat 36 dakikaya kadar düşmüş ama yine 2 saatin üzerine çıkmışlar tabii. :A Mucize Doktor istisna, 2 saatin altına çok fazla düşmemişler. :A Yasak Elma'nın fotoğraf seçimleri efsane, ilgi çekici fotoğraflar koyuyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Ben dün ilk bölümü izlemiştim çok güzel yapmışlar Gökçe Bahadır harikaydı role öyle güzel girmiş ki oynamıyorda gerçek avukatmış gibiydi ayını şekilde diğer oyuncularda harikaydı bayılarak izledim tek bir sahnede bile sıkılmadım valla

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
2. BÖLÜM FRAGMANI - 3
------

Yalnız bu hafta verilen üç fragman da bomba. :Z Hadi salı günü Manyaklar Apartmanı'nı TRT'nin başına yıkalım. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tek kelimeyle ef-sa-ne bir bölümdü ve diyorum ki yarın zirve (veya en kötü ihtimalle ikinci sıra) kesin gelecek. :oley: Aşk, entrika, ihanet, eğlence, aile, karmaşık ilişkiler derken dizide ne ararsan var o yüzden 2 saat 20 dakikalık uzun süresine rağmen bölümü sıkılmadan izledim. Çatışmalar çok güçlü ve ilerisi için de merak uyandırıcı yeni çatışmalar eklenmeye devam ediyor. Özellikle Azra'nın annesinden sonra Sanem'le de rakip olması, Çolpan-Faruk meselesi, Yıldırım'ın Sergen'in yediği haltı öğrenmesi, Çolpan-Güneş gerilimi vs. derken şimdiden gelecek bölümleri de aşırı merak ediyorum. :Z Ha bir de Çolpan ve Erman'ı şimdiden shipledim benden söylemesi. :A

Normal hikayenin yanı sıra bölüm hikayesi de çok sürprizliydi mesela maili gönderenin yuva yıkan kadın (o kız Kırmızı Oda'da Derya'nın (o da zengin bir adamın metresi) kardeşini de oynuyor üst üste denk gelmesi ilginç tesadüf olmuş) olmamasına bayağı şaşırdım. Sergen dışında tüm karakterleri sevdim diyebilirim ama favorilerim tabii ki Azra ve Sanem. Sanem'in ablasının arkasından iş çevirmeyeceği ama bölüm sonunda Sergen keli her şeyi mahvetti ve kızı da çok zor durumda bıraktı.ss Ah Gökçe Bahadır'ın şanssızlığı da hep aynı denklemden yara alması herhalde. :A

Kısacası yukarıda da dediğim gibi bölümü çok ama çok beğendim zaten salı zirvesinin el değiştirme vakti de geldi artık. :A Birkaç hafta daha zımba gibi bölümler izlersek bu sezon bu dizinin önünü kimse alamaz herkesin emeğine sağlık. :Z