NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
9. BÖLÜM FRAGMANI - 2
------

Bomba fragman. :Z @Dosi
Miray'ın annesine bağırdığı bölümde Jale'yi öğrenecek olması çok iyi. Umarım fragman yanıltıcı değildir. Oğlan ne ara Jale'yi Azra olarak tanıdı kaçırdım orayı.
Melissa ve çevresinde de olaylar heyecanlı :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Miray'ın annesine bağırdığı bölümde Jale'yi öğrenecek olması çok iyi. Umarım fragman yanıltıcı değildir. Oğlan ne ara Jale'yi Azra olarak tanıdı kaçırdım orayı.
Melissa ve çevresinde de olaylar heyecanlı :Z
Yani senaristler daha fazla salaklaştırmamışsa öğrenir diye düşünüyorum. :A Melisa'nın hikayesi 2 bölümdür kötümser gidiyor artık iyi gelişmelerin olması lazımdı zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Tek kelimeyle mükemmel bir bölümdü. Sonunda Jale'nin gerçek yüzü ortaya çıktı ve gelecek hafta konu kapanacak gibi görünüyor. Başka dizi olsa konuyu uzata uzata temcit pilavına çevirirdi ama bu diziyi gerçekten iş bilen insanlar yazıyor neyse ki. Yine Melisa da kocasına karşı öne geçmiş oldu ve güzel gelişmeler peş peşe geldi. :Z Tabii Sanem ve Ural'ın son dakikada yediği gol talihsizlik oldu ama onların da arayı düzeltmesiyle teselliyi bulduk. :bhr:

Komedi açısından da yine çok güzel sahneler vardı ama en çok Çolpan'ın Azra'ya "korunma bilmiyor musun" demesi ve Yıldırım'la olan sahnelerine yarıldım. :F Gelecek hafta bölüm başında Azra'dan bu sahneyi bekliyoruz artık. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tek kelimeyle mükemmel bir bölümdü. Sonunda Jale'nin gerçek yüzü ortaya çıktı ve gelecek hafta konu kapanacak gibi görünüyor. Başka dizi olsa konuyu uzata uzata temcit pilavına çevirirdi ama bu diziyi gerçekten iş bilen insanlar yazıyor neyse ki. Yine Melisa da kocasına karşı öne geçmiş oldu ve güzel gelişmeler peş peşe geldi. :Z Tabii Sanem ve Ural'ın son dakikada yediği gol talihsizlik oldu ama onların da arayı düzeltmesiyle teselliyi bulduk. :bhr:

Komedi açısından da yine çok güzel sahneler vardı ama en çok Çolpan'ın Azra'ya "korunma bilmiyor musun" demesi ve Yıldırım'la olan sahnelerine yarıldım. :F Gelecek hafta bölüm başında Azra'dan bu sahneyi bekliyoruz artık. :A

İnanılmaz iyi bir bölümdü. Dolu dolu geçti. Umarım maç nedeni ile düşüş yaşamaz. Bu bölümün hakkı yüksek reyting.

Çolpan ve Yıldırım sahneleri çok iyiydi gerçekten :A

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
İnanılmaz iyi bir bölümdü. Dolu dolu geçti. Umarım maç nedeni ile düşüş yaşamaz. Bu bölümün hakkı yüksek reyting.

Çolpan ve Yıldırım sahneleri çok iyiydi gerçekten :A
Bana kalsa hakkı direkt çift haneler ama bu denekler ne yapar eder yine Afakanlar Apartmanı'nı zirveye taşır.ss Neyse böyle güzel bölümler izlemeye devam edelim de ufak tefek düşüşler nazarlık olsun. :Z

• Güldürdün