NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Partnercilik :bhr: @Dosi

FDvPGQ4XEAEx-7B

FDvyWb9XEAAUwx-

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Hergün FOX YouTube canlı yayın verirken her salı Evlilik Hakkında Herşey yeni bölüm geleceği zaman iptal ediyorlar 😡 zar zor izliyorum

• İlginç
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Malasef youtube'da dizinin bölümünü TR'ye kapatmişlar. Heralde siz yotubedan izleyin diye:A
PS'den açıyorum YouTube canlı yayını ve diğer FOX dizilerini öyle izliyorum gününde. Evlilik Hakkında Herşey zamanı durduruyorlar :/ Türkiye değil ama. Bizim izlememiz lazımdı :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
PS'den açıyorum YouTube canlı yayını ve diğer FOX dizilerini öyle izliyorum gününde. Evlilik Hakkında Herşey zamanı durduruyorlar :/ Türkiye değil ama. Bizim izlememiz lazımdı :A
Zamanı durduryor derken çok izleniyor anlamında mı yoksa fox, yotube yasaklanıyor filan mı:A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Zamanı durduryor derken çok izleniyor anlamında mı yoksa fox, yotube yasaklanıyor filan mı:A
Yahu bir çok kanalın canlı yayını var YouTube'da. Yurt dışında FOX kanalı olmadığı için (Euro Star, Show Türk gibi) , ben de misal Yasak Elma'yı YouTube'dan canlı yayın olarak izliyorum ama Evlilik Hakkında Herşey başlayacakken canlı yayın kapatılıyor 😡

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Şu Koray'ı görünce ben bile tedirgin oluyorum :A
Melissa'nın hikayeside ilgi çekici.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
9. BÖLÜM FRAGMANI
------

Bu bölüm yine sinir katsayımız 1500 olacak anlaşıldı.ss @Dosi

Son düzenleme:
  • Sinir Bozucu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
9. BÖLÜM FRAGMANI
------

Bu bölüm yine sinir katsayımız 1500 olacak anlaşıldı.ss @Dosi
Beklenen tablo.
Kızından böyle bir hamle bekliyordum. Jale'nin kim olduğunu öğrenince annesinden tıpış tıpış özür dileyerek. O yaşta birinin böyle davranmasını normal karşılıyorum.
Diğer adamdanda gıcık kapıyorum. Melissa'nın eşi yani.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Beklenen tablo.
Kızından böyle bir hamle bekliyordum. Jale'nin kim olduğunu öğrenince annesinden tıpış tıpış özür dileyerek. O yaşta birinin böyle davranmasını normal karşılıyorum.
Diğer adamdanda gıcık kapıyorum. Melissa'nın eşi yani.
Sergen mallıkta çığır açmaya devam ediyor hadi Azra ve Yıldırım'a tepki gösteriyorsun da kaç yıllık kaynanana atar yapmak nedir.ss Umarım o atarı münasip bir şekilde kendisine iade eder. :A

Miray'ın durumu evet ama onu da en başta çok olgun gösterdiler o sahneler olmasa ani değişimi göze batmazdı. Yoksa ergenlerin bir günü diğerini tutmuyor zaten. :A

Zaten boşanma olayının uzayacağı belliydi ama önüne gelen Azra'ya atar yapmasa iyiymiş izleyicileri sıkabilir bu durum.ss

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Sergen mallıkta çığır açmaya devam ediyor hadi Azra ve Yıldırım'a tepki gösteriyorsun da kaç yıllık kaynanana atar yapmak nedir.ss Umarım o atarı münasip bir şekilde kendisine iade eder. :A

Miray'ın durumu evet ama onu da en başta çok olgun gösterdiler o sahneler olmasa ani değişimi göze batmazdı. Yoksa ergenlerin bir günü diğerini tutmuyor zaten. :A

Zaten boşanma olayının uzayacağı belliydi ama önüne gelen Azra'ya atar yapmasa iyiymiş izleyicileri sıkabilir bu durum.ss
Haklısın, Miray annesine destek çıkan bir kız şmajş çizdiler ama sonra Sadakatsiz dizisindeki Ali karakterine büründürdüler.
Bence o hamilelik çok sürmez. Orjinalı nasıl bilmem ama düşük yapar kesin. Bu tempoya üzüntüye dayanamaz zaten.

Şu Jale'de gerçek hamile olsaydı da Sergen'e iyice bela olsa.
Evet sürekli sürekli Azra cephesinde olumsuzluk olması seyircinin kaçmasına sebep olur.

• Beğendim