Evlatlarına Kavuşurlar! (Analar ve Anneler - 9. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
ATV'nin sevilen dizisi Analar ve Anneler, 22 Ekim'de başlayan ekran macerasını dün akşam yayınlanan 9. bölümüyle sonlandırdı. Başrollerini Hazar Ergüçlü, Sinem Kobal, Okan Yalabık, Metin Akdülger, Ulaş Tuna Astepe, Nazan Kesal, Ahmet Tansu Taşanlar ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin paylaştığı yapım, bir bebek sayesinde yolları kesişen iki genç annenin hikayesini ekranlara taşıyordu.

İşte dizinin son sahnesi:

CXBVQVJWQAAm19-.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,370
Puanı
1,061
sonunda kurtulduk :A sinem kobal instagram üzerinden reklam alarak devam etsin oyunculuktan uzak dursun bir süre:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
sonunda kurtulduk :A sinem kobal instagram üzerinden reklam alarak devam etsin oyunculuktan uzak dursun bir süre:D
Darısı Güneşin Kızları'nın başına, inşallah Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan gibi ekran süslemekten başka bir amacı olmayanlardan da kurtuluruz. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,370
Puanı
1,061
Darısı Güneşin Kızları'nın başına, inşallah Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan gibi ekran süslemekten başka bir amacı olmayanlardan da kurtuluruz. :A
berk atan hariç diğerlerinin 2.dizisi daha sinem kobal gibi 15 yıldır ekranda olup da öğrenememiş değiller:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
berk atan hariç diğerlerinin 2.dizisi daha sinem kobal gibi 15 yıldır ekranda olup da öğrenememiş değiller:A
En azından Sinem geç de olsa kendini geliştirmeye başladı, diğerleri 5 mimik kullanıp bölüm tamamlamaya devam etsin. Sana inat olsun diye kendi ödülümü ona vermezsem benim de adım Aserat olmasın. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,370
Puanı
1,061
En azından Sinem geç de olsa kendini geliştirmeye başladı, diğerleri 5 mimik kullanıp bölüm tamamlamaya devam etsin. Sana inat olsun diye kendi ödülümü ona vermezsem benim de adım Aserat olmasın. :A
ahaha sinemi bunlarla değerşendirirsen ben de demet akbağla karşılaştırırım yerin dibine geçer sinem bir daha da doğrulama zaz objektif ol:A ayrıca pek bir gelişme göremedik kendisinde hala:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
ahaha sinemi bunlarla değerşendirirsen ben de demet akbağla karşılaştırırım yerin dibine geçer sinem bir daha da doğrulama zaz objektif ol:A ayrıca pek bir gelişme göremedik kendisinde hala:A
İzlemediğin için göremezsin tabii. Tamam, belki ödülü vermem, ama kesin aday ederim. Mükemmel bir oyuncu olduğunu iddia etmiyorum, ama bir şeyler yapmaya başlaması takdir edilmeli. :A

Aa bilmiyordum , çok sağ ol :X
Dizi de zamanında düşük reytinglerden değil, onun yeteneksizliği sayesinde bitmiştir kesin. :A

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
İzlemediğin için göremezsin tabii. Tamam, belki ödülü vermem, ama kesin aday ederim. Mükemmel bir oyuncu olduğunu iddia etmiyorum, ama bir şeyler yapmaya başlaması takdir edilmeli. :A

Dizi de zamanında düşük reytinglerden değil, onun yeteneksizliği sayesinde bitmiştir kesin. :A

Yav he he deyip geçiyorum artık :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
Yav he he deyip geçiyorum artık :A
Vallahi sezonun başına kadar diziyi takip etmeye çalışan annem bile sırf ona gıcık olduğu için bıraktı, buradan bile kendisinin ne kadar "overrated" olduğu anlaşılıyor. Konudaki sahneyi izle de iki genç oyuncudan iki harika performans gör bari. :A