Kanal D Evlat Kokusu - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Endemol'ün üstleneceği yeni dizi Evlat Kokusu bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Yeşim Salkım, Murat Han, Nail Kırmızıgül, Pınar Çağlar Gençtürk, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak, Doğancan Sarıkaya, Hülya Duyar ve Selen Uçer gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizinin senaryosunu Ayfer Tunç ve Alican Yaraş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi oturacak.

Evlat Kokusu ilk bölümüyle bu akşam 20:00'da Kanal D'de.

Diziyle ilgili görüş ve yorumlar bu başlık altından yapılabilir.

evlat-kokusu-dizisi-oyunculari-konusu-ne-zaman-nerede-cekiliyor.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Diriliş başlayana kadar bakacam sonra tamamlarım bakalım nasıl bir dizi olacak:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
hayat şarkısı o hayat benim efendims söyleyeyim bodrum masalını bıraktım hayat bazen
tatlıdır bıraktım:D
Kırgın Çiçekler - İçerde - Anne - Kösem - Diriliş - Cesur Yürek - Cesur ve Güzel - Çoban Yıldızı - Aşk ve Mavi - Dayan Yüreğim - Kalbimdeki Deniz daha var mı hepsini izliyon :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Kırgın Çiçekler - İçerde - Anne - Kösem - Diriliş - Cesur Yürek - Cesur ve Güzel - Çoban Yıldızı - Aşk ve Mavi - Dayan Yüreğim - Kalbimdeki Deniz daha var mı hepsini izliyon :A

:F:Faşk ve maviyi tam izleyemiyorum ama ya

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sedef Avcı ve Barış Kılıç ile açılışı yaptı dizi. Şu donör bulma hikayesi bir dizide daha vardı bakalım tutacak mı dizi. :)