Evim Sensin ve Orjinali Kore filmi A Moment To Remember Karşılaştırma

primavera

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234

Moderatörün son düzenlenenleri:

primavera

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
bütün sahneler aynı 2 filmide izleyince anlıyosun :) zaten uyarlama bir film evim sensin

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
özcan zaten uyarlama oldugunu yazmış. ayrıca unutma beni diye geçen sene çekilen filim vardı oda ondan kopik çekmişti ama kötü bir filimdi buda büyük ihtimal kötü bir filmdir :)))))) korel
ler
n aşka bakışlar çok ğromlemli hastalık düzeyinde bir bakış açıları var bizdeki en sorunlu aşk platonik aştır utangaç genç sevdiğini takip eder ama açılmaz onun dışında fazla hastalıklı aşk yoktur ( dizilerdeki benim olacan diye mafya babalarını saymıyorum )

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ehh yarın haftasonu İMDB puanı bayaaa bi afilli şimdiden indirip yarın izleyelim o zaman :)

İçki sahnesi 1'e 1 olmuş ama Özcan ile Fahriye daha iyi öpüşmüştür diye düşünüyorum :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
herşeyin orjinali taklidinden çok daha iyidir... kaldıki taklidi özcan yapıyorsa, orjinal taklitten 100 kat daha iyidir ..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Az önce bitirdim orjınalini.Tek kelime var o kelime kesinlikle MUHTEŞEM olabilirdi.Süper filmdi zaman zaman duygular hat safhaya cıktı.Kesinlikle indirin izleyin.İzlenilesi bilm film.Bu filmde Özcan orjinaldeki esas oğlana göre çok yaşlı kalmiştir kesinlikle.Esas oğlanı Mehmet günsür oynamalıydı.ama tipi Aşk Tesadüfleri Sever'deki tipiyle stiliyle oynamalıydı.Ozcan seseri roluna bildiğin kart kaçmiştir.Fahriye orjinal filmdeki kız kadar masum ve tatlı olmuştur bilemedim şimdi.Orjinalini mutlaka izleyin ama.10 üzeri 8.5