Ev Yapımı - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - TRT 1

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İlk Jet Sosyete yaptı tamam da niye başka dizilerin yapması sizi rahatsız ediyor. :F Zaten TRT’nin yapımlarına ekipman sağladığı konusu açıldı. Yani evinde çok iyi bir telefonla ya da profesyonel ekipmanla çekmesinin nesi saçma geliyor size?
Ben Birol Güven'in inatla ilk demesi ve Jet Sosyete'nin ilkinden nemalanmaya çalışması yüzünden ayarım çünkü ilk değil. :A Yoksa komediyle alakası bile olmayan diziyi ne yapayım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Birol Güven'in inatla ilk demesi ve Jet Sosyete'nin ilkinden nemalanmaya çalışması yüzünden ayarım çünkü ilk değil. :A Yoksa komediyle alakası bile olmayan diziyi ne yapayım. :A
JS zaten devam eden bir dizi. Birol Güven evden çekilen yeni bir dizi yaptığı için yani çıkış hikayesi evden dizi yapmak olduğu için ilk diyor olabilir mi? :A

• Harika
Reactions: xBUGRAx

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İlk Jet Sosyete yaptı tamam da niye başka dizilerin yapması sizi rahatsız ediyor. :F Zaten TRT’nin yapımlarına ekipman sağladığı konusu açıldı. Yani evinde çok iyi bir telefonla ya da profesyonel ekipmanla çekmesinin nesi saçma geliyor size?
Evde çekmiyorlar işte o saçma geliyor, dış çekimlerle dolu fragman. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Neyse arkadaşlar tamam pardon, helal olsun diziye. Tarihteki ilk dizi. Bence Aşkı Memnu final reytinglerini geçer ve Arka Sokaklardan daha uzun devam eder. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
JS zaten devam eden bir dizi. Birol Güven evden çekilen yeni bir dizi yaptığı için yani çıkış hikayesi evden dizi yapmak olduğu için ilk diyor olabilir mi? :A
@xBUGRAx O kalbini yoldurtma yeter.ss

Beni çıkış noktasından çok Birol Güven'in kötü niyeti irrite ediyor yoksa dediğim gibi çok umrumda değil. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@xBUGRAx O kalbini yoldurtma yeter.ss

Beni çıkış noktasından çok Birol Güven'in kötü niyeti irrite ediyor yoksa dediğim gibi çok umrumda değil. :A
Adamın niyeti kötü değil bence kendisini zerre sevmem ama evden çekilecek sıfırdan dizi yapıyor var olan diziyi JS gibi evden çekmiyor. Zaten Yeni Dizi diyor adam tabi ki bunu ilk diye duyurabilir. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse arkadaşlar tamam pardon, helal olsun diziye. Tarihteki ilk dizi. Bence Aşkı Memnu final reytinglerini geçer ve Arka Sokaklardan daha uzun devam eder. :D
Bu mesajını çok düşündün mü. :A Kimse böyle bir iddiada zaten bulunmuyor sen burada yine kendince komik ama saçma yorumlarını yapıyorsun.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Cengiz Bozkurt’un sahilde koştuğu anlar da dış çekim? :A
Zaten orda dışarı çıkmayı eleştirdikleri için bir sahneyi öyle çekmiş olabilirler. :D Burda dış sahnelerle dolu resmen. :D Üstelik herkes ön kamera ile kendini çekiyor. 3 kişi telefonun başına geçip bir kişi de dışarıdan onları çekse etti 4 kişi. Gidin set kürün daha güvenli. :D

Telefon kendi kendine haraket etmiyor herhalde. Bariz dışarıdan çeken biri var. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Adamın niyeti kötü değil bence kendisini zerre sevmem ama evden çekilecek sıfırdan dizi yapıyor var olan diziyi JS gibi evden çekmiyor. Zaten Yeni Dizi diyor adam tabi ki bunu ilk diye duyurabilir. :A
Sen avukat ol bence çünkü gerçekten karşı tarafı bezdiriyorsun. :A Ben Birol antiliğimden dolayı olumlu bakamıyorum olay bu. :A
Şiir gibi konuşmuş nasıl kalbimi vermiyim. :A @Özgür
Karşı taraf Gülse Birsel yalnız o Buhran Altıntop'u yaratan kadın. :A Beni sinir edeceksin derken kendinle çelişme. :A

• Beğendim
Reactions: Özgür

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sen avukat ol bence çünkü gerçekten karşı tarafı bezdiriyorsun. :A Ben Birol antiliğimden dolayı olumlu bakamıyorum olay bu. :A

Karşı taraf Gülse Birsel yalnız o Buhran Altıntop'u yaratan kadın. :A Beni sinir edeceksin derken kendinle çelişme. :A
Biz Gülse'yi kötülemiyoruz siz gereksiz yüceltiyorsunuz. :A

• Harika

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zaten orda dışarı çıkmayı eleştirdikleri için bir sahneyi öyle çekmiş olabilirler. :D Burda dış sahnelerle dolu resmen. :D Üstelik herkes ön kamera ile kendini çekiyor. 3 kişi telefonun başına geçip bir kişi de dışarıdan onları çekse etti 4 kişi. Gidin set kürün daha güvenli. :D

Telefon kendi kendine haraket etmiyor herhalde. Bariz dışarıdan çeken biri var. :D
Aynen kesin Gülse de senin gibi düşünmüştür helal be sen de yazsana onla beraber. :F

@Emre Ozansoy paylaşmış zaten şaryo denilen bir ekipmanla çekiyorlar. Yani illa ön kamerayla çekmeye gerek yok telefonu ya da profesyonel makinayı ekipmanla sabitleyip çekebilirsin. Bunun bile eleştirilmesi aşırı saçma. :)

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Yahu adamı ben de sevmiyorum ama her yaptığını gömecek değilim doğru olanın da bu olduğunu söylüyorum. :A Buna objektiflik deniliyor belki bilmiyor olabilirsin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yahu adamı ben de sevmiyorum ama her yaptığını gömecek değilim doğru olanın da bu olduğunu söylüyorum. :A Buna objektiflik deniliyor belki bilmiyor olabilirsin. :A
Objektifim ama yeni diziler yerine eskilerini sürekli başlatan, evde dizi fikrini de Jet Sosyete'den sonra duyuran yani başkalarına alenen özenen birini savunacak kadar değil maalesef. :A

• İlginç

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tamam arkadaşlar dediğim gibi helal olsun Birol Güvene, çok orijinal fikirleri var. Bravo. :)