Eurovision da Hangi Ülke Türkçe Söylecek...

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Bu sene ülkemizi Can Bonomo'nun temsil edeceği yarışmada Bulgaristan'dan Türkçe şarkı süprizi geldi.

Bu sene Ülkemizi ingilizce bir parçayla temsil edecek olan Can Bonomo'ya Bulgaristan Türkçe şarkı ile rakip oldu.
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında Bulgaristan'ı temsil edecek şarkı ve şarkıcı belirlendi. Roman kökenli Sofi Marinova'nın seslendirdiği "Love Unlimited" şarkısında Türkçe sözler de var.
Milliyet'in haberine göre; Roman kökenli şarkıcı Sofi Marinova'nın seslendirdiği "Love Unlimited" (Sınırsız Aşk) adlı şarkı halkın gönderdiği GSM mesajları ile Bulgaristan birinciliğini elde etti.

Şarkının nakarat bölümünde Türkçe sözler de geçiyor. Hızlı bir ritme sahip şarkının nakaratı Türkçe olarak "Seviyorum Seni" sözleri ile başlıyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bulgaristan, Türkiye ve Azerbaycan'dan puan almaya niyetlenmiş anlaşılan. :) Bizim açımızdan güzel bir şey tabii. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bulgaristan, Türkiye ve Azerbaycan'dan puan almaya niyetlenmiş anlaşılan. :) Bizim açımızdan güzel bir şey tabii. :)

bizim puanlar belli:
azerbaycan:12 puan
komşularımıza 0 puan.
orta avrupa ülkelerine 8.10.6 puan şeklinde..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Biz genellikle komşularımıza puan veriyoruz ama komşularımız bize vermiyor. :)

ben yugoslavyadan ayrılan devletlerin erovizyon puanlamasını anlamadım.. adamlar 10 yıl birbirini katletti şimdi can ciğer kuzu sarması hepsi yarışmada birbirlerine puanları peşkeş çekiyor.. bunlarda ki hafıza balık hafızasımı:)

Moderatörün son düzenlenenleri:

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
ben yugoslavyadan ayrılan devletlerin erovizyon puanlamasını anlamadım.. adamlar 10 yıl birbirini katletti şimdi can ciğer kuzu sarması hepsi yarışmada birbirlerine puanları peşkeş çekiyor.. bunlarda ki hafıza balık hafızasımı:)

fransa da bize oy veriyor :D sen sanıyormusun fransızlar veriyor diye :D fransada yaşayan türkler oy atmasa fransadan 1 puan bile çıkmaz ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
fransa da bize oy veriyor :D sen sanıyormusun fransızlar veriyor diye :D fransada yaşayan türkler oy atmasa fransadan 1 puan bile çıkmaz ;)

aha jeton düştü, şimdi anladım:) demekki yugoslav ülkelerindeki halkta karma...yani ondandır diyorsun..