Etkileyici'nin Kadrosu Belli Oldu ve İlk Kareler Yayınlandı! | Gain

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,875
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Etkileyici'nin oyuncu kadrosu belli oldu ve ilk kareler yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Hande Türkel'in oturduğu, senaryosunu Murat Kepez ve Zeynep Koçak'ın kaleme aldığı, başrollerini Bertan Asllani ile Aslıhan Malbora'nın yer aldığı dizinin kadrosunda; Ali Barkın, Nazlı Tosunoğlu, Alptekin Serdengeçti, Melis Özçimen, İlker Kızmaz, Levent Can, Mehmetcan Mincinözlü, Serap Matyaş ve Muharrem Bayrak yer alıyor.

Yılın Influencer’ı seçilen Leyla Demir ve yıldız futbolcu Emre Kunda’nın beraber eğlendikleri bir gecenin sonrasında yaşadıklarını anlatan dizinin ilk sezon çekimleri ise geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Etkileyici, ilk sezonuyla çok yakında Gain'de!

Reactions: Angelica and Gizmen
Yuh ya bu ecünnünün her taşın altından çıkmasından gına geldi. Bir ayda 2 dizi bir film haberi, yeteneği var da biz mi göremiyoruz neden bu kadar revaçta.

Kadrosu güzel, hele Nazlı Tosunoğlu, İlker Kızmaz, Mehmetcan Mincinozlu ve Serap Matyaş harika.

Garip ve ilgi çekici de bir konusu var, bekliyoruz bakalım.

Reactions: Emre Ozansoy
Umarım süresi 45 dakika filan olur bekliyoruz

Kadrosu güzel, hele Nazlı Tosunoğlu, İlker Kızmaz, Mehmetcan Mincinozlu ve Serap Matyaş harika.

Garip ve ilgi çekici de bir konusu var, bekliyoruz bakalım.
Bizi Ayıran Çizgi gibi iki isimle (Ozan Dolunay - Hazal Subaşı) giderler diye düşünmüştüm, ama başka isimleri ve özellikle saydığın isimleri görünce sevindim.
Beklentim yüksek bu diziden.

Fotolar çok güzelmiş Aslıhan ile Bertan uyumlu olmuşlar beğendim