Eslem Akar 'Aile Şirketi' Dizisinde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Eslem Akar 'Aile Şirketi' dizisinde!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Şahin'in oturacağı, senaryosunu Emrah Kaman ve Murat Kaman'ın kaleme aldığı 'Aile Şirketi' dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Eslem Akar dahil oldu.

Daha önce 'Avlu', '4N1K İlk Aşk' ve 'Güvercin' gibi dizilerde rol alan Eslem Akar, dizide Emrah Kaman'ın partneri olacak.

Çekimleri yakında başlayacak olan 'Aile Şirketi' beIN Connect'te ekrana gelecek!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
Avlu gibi bir diziyle başladı kariyerine, onun ardından hep yanlış tercihler yaparak tutmayan dizilerde rol aldı, şimdi de bu...

O da mantıklı düşünemedim ama onu sezon sonunda Ayşenil Şamlıoğlu da yapmıştı tabi

İki iddia vardı Güvercin dizisi için. Biri final yapacak diyordu, biri yazın devam edecek diyordu. Stok bölümler varsa sorun olacağını zannetmiyorum. Bölüm süreleri de kısa zaten.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl
Dizinin ne üzerine kurulu olduğu, Eslem'in nasıl bir karakteri canlandıracağı belli değil ama Emrah Kaman'a daha iyi bir isim seçilebilridi.

Çok güzel bir kız bakmaya doyulamıyoe maşallah. :bhr: Ama komedide nasıl durur merak ettim.