eskici 25.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen modern eskicisi, her mesajının sonuna ":A" <- bunu koymayı eksik etmeyen, yokluğunda yokluğunu hisettiren, varlığında foruma renk katan, herkesle anlaşan ve hep gülen ve güldüren eğlenceli üyesi @eskici 25.000'ler kulübüne girmiştir.
20180416_230421.png

Kendisini tebrik eder, nice güzel ve eğlenceli mesajlarının devamını dileriz :D

İşte hediyem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Kim acaba bilemedim şimdi :A ama Turabi'yi çıkartman hoş olmamış :A
Sen kimle konuştuğunu bilmiyorsan ben hiç bilmem. Sanki devlet sırrı :A
Yok yok Turabisiz çok hoş. Eminim sende sevindin öyle yapmama
Ölümsüzleşmesin bu konuda. Sen çünkü dün sevmediğin Turabiyi bugün seviyorsan, yarın yine sevmezsin :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sen kimle konuştuğunu bilmiyorsan ben hiç bilmem. Sanki devlet sırrı :A
Yok yok Turabisiz çok hoş. Eminim sende sevindin öyle yapmama
Ölümsüzleşmesin bu konuda. Sen çünkü dün sevmediğin Turabiyi bugün seviyorsan, yarın yine sevmezsin :A
Turabi sevgim bitmez artık merak etme ama sorun değil konuyu açan sensin sen nasıl istiyorsan öyle olmuş olsun :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Diyorsun ama konuşuyorsun da onu ne yapıcaz:A
Bunu diyeceğini biliyordum :A Konuşuyorum ama eskisi gibi değil. Bu kutlama konusu hatrına konuşuyorum. Survivor harici konularda nadiren yazışıyoruz :A
Eskisi gibi değiliz eskici :A gün geçtikte uzaklaşıyorum senden...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bunu diyeceğini biliyordum :A Konuşuyorum ama eskisi gibi değil. Bu kutlama konusu hatrına konuşuyorum. Survivor harici konularda nadiren yazışıyoruz :A
Eskisi gibi değiliz eskici :A gün geçtikte uzaklaşıyorum senden...
Hata yapıyorsun insanları tercihlerine göre yargılamamak gerekir :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Hata yapıyorsun insanları tercihlerine göre yargılamamak gerekir :A
hahahahha bu çok iyiydi :F
Haklısın ya bi kendime geleyim.
Beni tekrar foruma bağlayıp tam 1 küsür aydır günlük takılmama vesile olan kişisin.
Bir tercih aramızdakileri bitirmemeli :A Tamamdır, yeniden yakın olabiliriz ama birazcık zaman alabilir :A Görmemezlikten gelecem avatarını :A alışmak kabullenmek zor geliyor :T:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
hahahahha bu çok iyiydi :F
Haklısın ya bi kendime geleyim.
Beni tekrar foruma bağlayıp tam 1 küsür aydır günlük takılmama vesile olan kişisin.
Bir tercih aramızdakileri bitirmemeli :A Tamamdır, yeniden yakın olabiliriz ama birazcık zaman alabilir :A Görmemezlikten gelecem avatarını :A alışmak kabullenmek zor geliyor :T:
Baya oldu alışmış olman lazım artık :A yalnız konuyu açtın senden başka kutlayan olmadı bunu da fark ettim şu an :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa eskiden beridir anlaştımız bir üyeydin ama özellikle bu geçen dönemde çok katkın oldu foruma son 10 bine yakın mesajında özellikle ikimizin çok güzel sohbetleri oldu nice cicili bicili sohbetlere :bhr::bhr::bhr: @eskici

Bu videoyu önceden birisi için hazırlamıştım forumda sanada en uygun hediye olur :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa eskiden beridir anlaştımız bir üyeydin ama özellikle bu geçen dönemde çok katkın oldu foruma son 10 bine yakın mesajında özellikle ikimizin çok güzel sohbetleri oldu nice cicili bicili sohbetlere :bhr::bhr::bhr: @eskici

Bu videoyu önceden birisi için hazırlamıştım forumda sanada en uygun hediye olur :Z
Teşekkür ederim Çiğdem hediye de harika olmuş çok sevdiğim bir şarkıdır :A