Eski Marvel Filmleri, Netflix Türkiye İçin Yayınlandı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
68339

Netflix kullanıcıları bugün (1 Haziran 2019) itibariyle eski Marvel fimlerini platform üzerinden izleyebilecekler.

Netflix Türkiye üzerinde güncellenen filmler sekmesiyle birlikte kullanıcılar; Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Ant-Man, Avengers, Avengers: Age Of Ultron, Captain America: The Winter Soilder, Captain America: Civil War, Guardians of the Galaxy, Thor, Thor: The Dark World gibi Marvel filmlerini platform üzerinden abonelik dahilinde ek ücret ödemeden izleyebilecekler.

Öte yandan Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Thor: Ragnarok gibi nispeten daha yeni yapımlar bu listede yer almıyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Baştan izleyip ne kadarını izleyeceksin, sen geçenlerde şunu izlemem bunu izlemem falan diyordun :A
Thor mor izlemiştim ama (2 ve 3 izlememiştim) İron Man ve Kaptan Amerika'ya uyuz oluyorum zoraki izleyecem bu durumda:( Antman izlemiştim. Spiderman başlamamiştim. Hulk var bide çekilir dert değil o da:A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Thor mor izlemiştim ama (2 ve 3 izlememiştim) İron Man ve Kaptan Amerika'ya uyuz oluyorum zoraki izleyecem bu durumda:( Antman izlemiştim. Spiderman başlamamiştim. Hulk var bide çekilir dert değil o da:A
İron Man ile Kaptan Amerika'yı zorla izleyeceksen hiç izleme daha iyi, MCU'nun ana iki karakteri onlar zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İron Man ile Kaptan Amerika'yı zorla izleyeceksen hiç izleme daha iyi, MCU'nun ana iki karakteri onlar zaten :A
Doğru söyle hangisi seviyorsun:A Iron Man fanları daha cok ama Kaptan Amerikayı nasıl savunuyorsun:X Gelmiş geçmiş en kötüsü olabilir. Hikaye olarak da hiç etkili değildi.

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğru söyle hangisi seviyorsun:A Iron Man fanları daha cok ama Kaptan Amerikayı nasıl savunuyorsun:X Gelmiş geçmiş en kötüsü olabilir. Hikaye olarak da hiç etkili değildi.
Karakter olarak Iron Man'i daha çok seviyorum ama kendi film serilerine bakarsak Kaptan Amerika önde. Hatta Avengers'i ayrı tutarsak en iyi film serisi Kaptan'ın bence. İlk filmi çok iyi değil evet hikayesini ben de sevmiyorum pek ama 2. film müthiş. 3. film desen zaten yarı Avengers resmen Civil War yani :A Ayrıca bu iki karakter her yerden çıkıyor, demek istediğim o karakterleri hiç izlemek istemiyorum dersen MCU'nun en az yarısı gidiyor zaten, hele Avengers'ları falan izlemeyeceksen hiç bulaşma MCU'ya daha iyi :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karakter olarak Iron Man'i daha çok seviyorum ama kendi film serilerine bakarsak Kaptan Amerika önde. Hatta Avengers'i ayrı tutarsak en iyi film serisi Kaptan'ın bence. İlk filmi çok iyi değil evet hikayesini ben de sevmiyorum pek ama 2. film müthiş. 3. film desen zaten yarı Avengers resmen Civil War yani :A Ayrıca bu iki karakter her yerden çıkıyor, demek istediğim o karakterleri hiç izlemek istemiyorum dersen MCU'nun en az yarısı gidiyor zaten, hele Avengers'ları falan izlemeyeceksen hiç bulaşma MCU'ya daha iyi :A
Evet ilki hiç hiç değildi :X Sonrakilere bulaşmamiştim zaten. Hatta başladiğimda ilk filmi izlemeyi düşünmüyorum. 2 dediğin gibi güzelse ordan başlarim:X Şimdi serilerin çıkış tarihlerine filan bakıyorum. Yavaştan indireyim. Neyse kötülemeyeyim kendi kendimi doldurmuş olcam:A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ilki hiç hiç değildi :X Sonrakilere bulaşmamiştim zaten. Hatta başladiğimda ilk filmi izlemeyi düşünmüyorum. 2 dediğin gibi güzelse ordan başlarim:X Şimdi serilerin çıkış tarihlerine filan bakıyorum. Yavaştan indireyim. Neyse kötülemeyeyim kendi kendimi doldurmuş olcam:A
Serileri kendi arasında değil de filmlerin çıkış tarihlerine göre ilerle. Daha önce izlediklerini de atla zaten boşver ne yapacaksın tekrar izleyip :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bakmam ama sevenleri için güzel olmuş. :D Netflix içeriğini genişletiyor git gide..