TVen Eski Dizileri İzliyoruz 4.Bölüm

Favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kapak.jpg

Ekranların fenomen yemek yarışması Yemeğe Misafir programına hoş geldiniz, bu haftanın 5 yarışmacısıyla başlıyoruz...

1.GÜN - ASLI HANIM

ASLI.jpg

İş kadını Aslı hanım, haftanın ilk yarışmacısı oldu. Yemeklerinin yetersiz oluşu eleştirildi ve menüde gösterilen bazı yemeklerin yetişmemesi ciddi tepki oluşturdu. Aslı'ya bir tek Burhan yüksek puan vererek destek oldu.

MAKBULEDURSUNDİLBERBURHANTOPLAM
531817

2.GÜN - MAKBULE HANIM

makbule.jpg

Ev hanımı Makbule hanım, haftanın ikinci yarışmacısı oldu. Yemeklerinin özellikle yağlı oluşu eleştirildi ve Aslı hanım damak tadına uygun olmadığına belirterek yemekleri yiyemeyeceğini söyledi. Eleştiriler sonrası Makbule hanım gözyaşlarını tutamadı.

3.GÜN - DURSUN BEY

dursun.jpg

Karadenizli Dursun bey programda haftanın üçüncü yarışmacısı oldu, Dursun bey kendi yöresine ait yemekleri yarışmacılara sundu. Özellikle de Dilber hanımın sert eleştirilerine maruz kaldı. Sofrasının yetersizliği oldukça eleştirildi.

4.GÜN - DİLBER HANIM

dlb.jpg

Antepli Dilber hanım da kendi yöresine ait yemekleri yarışmacılara sunuyor. Dilber hanımın tuzlu yemeklere şeker, tatlıya ise tuz katarak skandala imza atıyor. Burhan'ın favorim dediği Dilber hanım bu "hatası"na çok üzülüyor.

5.GÜN - BURHAN BEY

brh.jpg

Hafta boyunca sert eleştiriler yapan Burhan bey, kendi sofrasında da oldukça eleştiri alıyor. Özel "Burhan Salatası" ve Makbule hanıma sardırdığı dolmalar yarışmacılar tarafından sert bir dille eleştiriliyor.

ASLIDİLBER
91

5 YARIŞMACININ DA TOPLAM PUANI 17....

SNÇ.jpg

KAZANAN: BURHAN ALTINTOP

e.d.iz.z.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hem bu sahneler hem de Gazanfer Özcan'ın son bölümü olması bakımından unutulmaz bir bölümdü gerçekten. :D Hatırlattığın iyi oldu emeğine sağlık. :Z @mrt-06

Yemeğe Misafir kadar olmasa da yine Gülse'nin elinden çıkan diğer Yemekteyiz sahnelerini de ben koyayım. :A

• Olmamış
  • Üzücü
Reactions: mrt-06 and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sadece bu bölüm birçok dizi ve filme bin basar. :bhr:

Burhan'ın Dibler karısına sabotaj yapıp masada oynaması favorim. :A

Burhan Salatası ve havuçlu pilav.. Hak eden menü kazandı. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hem bu sahneler hem de Gazanfer Özcan'ın son bölümü olması bakımından unutulmaz bir bölümdü gerçekten. :D Hatırlattığın iyi oldu emeğine sağlık. :Z @mrt-06

Yemeğe Misafir kadar olmasa da yine Gülse'nin elinden çıkan diğer Yemekteyiz sahnelerini de ben koyayım. :A

Konuyu kirletmez misin. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and Aserat

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Evet hatırladım ben de, ahhh tatlı amcam be. Mekanı cennet olsun. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sadece bu bölüm birçok dizi ve filme bin basar. :bhr:

Burhan'ın Dibler karısına sabotaj yapıp masada oynaması favorim. :A

Burhan Salatası ve havuçlu pilav.. Hak eden menü kazandı. :A
ATV'ye gelip kumandadan kırmızıya basınca eski diziler açılıyor, annemle devam ediyoruz 12.bölümü izledik dün. :A

• Harika
  • İlginç
Reactions: xBUGRAx and Aserat