Eser Yenenler Show'un Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 19 Aralık

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,286
Puanı
1,061
Duo7z4oWoAA54G5.jpg

TV8'in sevilen talk-show programı Eser Yenenler Show'un yeni bölüm konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Eser Yenenler'in üstlendiği yapımın bu akşamki bölümüne sevilen müzik grubu Gripin, Kanal D Ana Haber'in başarılı sunucusu Buket Aydın ve geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Bana Bir Soygun Yaz 2' filminin başrol oyuncusu Şafak Sezer konuk oluyor.

Eser Yenenler Show, yeni bölümüyle bu akşam 23.15'te TV8'de!

Berbat... Sadece Gripin iyi.

Şafak Sezer kim Allah aşkına, prim veriliyor mu hala bu adama? Buket Aydın iki kelimeyi bir araya getiremiyor, koskoca Mehmet Ali Birand'ın ana haberini magazine çevirdi.

Şafak Sezer kim Allah aşkına, prim veriliyor mu hala bu adama? Buket Aydın iki kelimeyi bir araya getiremiyor, koskoca Mehmet Ali Birand'ın ana haberini magazine çevirdi.
Hazır saydırmışken sorim; Buket kimin torpili? :A Hem ana haber hem cnn'de program. Hem 3 aylık sunucaya ödül hem de program program gezdirilip parlatma çabaları:X Kim var arkasında?

Hazır saydırmışken sorim; Buket kimin torpili? :A Hem ana haber hem cnn'de program. Hem 3 aylık sunucaya ödül hem de program program gezdirilip parlatma çabaları:X Kim var arkasında?
Ben de onu yazacaktım, cidden kimdir bilmiyorum. Pat diye Kanal D'nin ana haberine getirildi, CNN'de önemli bir programı yaptırdılar, Milliyet'te özel köşe verdiler, 3 aylık sunucuya ödül bağladılar (ki reytingleri de berbat) hala anlamadım. :D

Ben de onu yazacaktım, cidden kimdir bilmiyorum. Pat diye Kanal D'nin ana haberine getirildi, CNN'de önemli bir programı yaptırdılar, Milliyet'te özel köşe verdiler, 3 aylık sunucuya ödül bağladılar (ki reytingleri de berbat) hala anlamadım. :D
Tabii ki de Demirören şişirmesi. Tam hatırlamıyorum ama oradakilerle aile gibiyiz dediğini okumuştum bir yerden. NTV'den ayrılmakla akıllılık yapmış. :A

Acun aç kesenin ağzını bunlar ne :F

Tabii ki de Demirören şişirmesi. Tam hatırlamıyorum ama oradakilerle aile gibiyiz dediğini okumuştum bir yerden. NTV'den ayrılmakla akıllılık yapmış. :A

Buket Aydın'ı niye gözümüze sokuyorlar anlamadım.:D Kötü konuklar.
Ohh ohh maşşllah gözlerime inanamıyorum ayoll hep böyle topluca ecünnüleri gömen üyeler mesajlar görmek dileğiyle konuya bakışım :Z:Z:Z @xemrexxx @Harunnn60
maxresdefault.jpg

Patates çuvalı bile Şafak Sezer'den daha iyi durur programda. Gerçi kanal TV8 olunca kendisi gibi insanların olduğu çöplüğe gelmiş. :X

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94