Erzurumspor - Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 18.Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

Erzurumspor bugün saat 16.00’da evinde Fenerbahçe’yi ağırlıyor. Son maçında Alanyaspor’a karşı 2-1’lik galibiyet yaşayan Fenerbahçe, zirve yarışındaki yerini korumak istiyor.

Mücadeleyi hakem Mete Kalkavan yönetecek. Maç, beIN SPORTS HD1'den canlı yayınlanacak.

Maç ile alakalı yorumu bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Erzurum ya herro ya merro kadrosu çıkarmış. Fener tarafı da maçtan sonra saha dışı hakkında çok gereksiz konuştu. Şu anda tüm parametreler Erzurum galibiyetini gösteriyor.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aşk olsun benim öyle batıl inançlarım ve baskılardan etkilenmelerim pek yok :A Takım kazansa da kaybetse de bizlerin konu açmalarıyla hiçbir alakası yok esasına o yüzden senin dünkü konunu kopya edip biraz da senin kısmen bu konuda imzan olmanı sağladım.. :A
------

Maç gündüzmüş akşam sanıyordum.
Çünkü Fenerbahçe ile oynadıkları için gündüz, akşam olsa daha soğuk olur diye. Galatasaray ile oynasalardı akşam olurdu, 21’de olurdu ellerinden gelse. Hem de hafta içi gündüz maç, hafta sonu bile değil. Daha 2 sene önce Galatasaray Erzurum’a gittiğinde hafta sonu maçı 16.00’da olsun dediğinde olay çıkmıştı 19.00’dan geri adım atmamışlardı. Ortada net bir çifte standart var. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aşk olsun benim öyle batıl inançlarım ve baskılardan etkilenmelerim pek yok :A Takım kazansa da kaybetse de bizlerin konu açmalarıyla hiçbir alakası yok esasına o yüzden senin dünkü konunu kopya edip biraz da senin kısmen bu konuda imzan olmanı sağladım.. :A
------

Çünkü Fenerbahçe ile oynadıkları için gündüz, akşam olsa daha soğuk olur diye. Galatasaray ile oynasalardı akşam olurdu, 21’de olurdu ellerinden gelse. Hem de hafta içi gündüz maç, hafta sonu bile değil. Daha 2 sene önce Galatasaray Erzurum’a gittiğinde hafta sonu maçı 16.00’da olsun dediğinde olay çıkmıştı 19.00’dan geri adım atmamışlardı. Ortada net bir çifte standart var. :A
Benim gibi spor olaylarında hafızan kuvvetli eskileri unutmuyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
------

Çok inandım. Öyledir kesin :A ve kopyacı seni :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
FB aynı Çimşir dönemi TS'si gibi. Şansa veya kontrayla golü buluyorlar. Bir yerde patlamaları yakındır.
------

FB'ye bak Başak maçında belki hoca yollayacaktı orada hakemin acayip kararlarıyla ilk yarıyı lider kapatacak. Sonra futbolu hakemle yorumlamayalım. E nasıl olacak bu? Ben kötü giderken hakem bana bir tekme daha atıyor sen kötü giderken omuz veriyor. Sonra da sürekli mağduru oyna. Ne diyelim hayırlı işler.

Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Maçı izlemedim ama kazandık yine şükür. Pelkas iyi ki almışız seni. En sevdiğim oyuncudur bizde kendileri. :A