Ersun Yanal Dönemi Sona Erdi!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Fenerbahçe'de Ersun Yanal dönemi sona erdi!

Ersun_Yanal.jpg

2018'den bu yana Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü yapan Ersun Yanal ile yollar ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı:
Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal hocamızdan gelen talep üzerine, kendisi ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrılmasına karar vermiştir.

Hocamız Ersun Yanal, Yönetim Kurulumuz ile yapılan istişare doğrultusunda Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak yarı final deplasman maçında takımımızın başında yer alacaktır.

Değerli hocamız, Kulübümüzün zor bir döneminde görev almayı kabul ederken, Fenerbahçeliliğini ve Fenerbahçe değerlerini her zaman kendi kişisel menfaatlerinden üstünde tutmuştur. Anlaşma aşamasında olduğu gibi bu ayrılık sürecinde de aynı örnek yaklaşımı sergilemiştir.

Bu doğrultuda camiamız adına kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmet ve katkılar için şükranlarımızı sunuyoruz.

Değerli hocamızın kariyerinin bundan sonraki aşamalarında kendisine başarılar dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Daha önce açıldığı için buradan devam ama konu içeriği çok kısa olduğu için cümleleri Emre'nin konusundan aldım bir dahaki sefere 2-3 cümleyle konu açmasan daha iyi olur. :) @The_Erinch

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
KAÇACAK diye aylarca kafa şişirdiler, sonuç? KAÇACAK dedikleri adam kendi hocalarını KAÇIRTTI. Bu yüzden bu saatten sonra bu ligde herkes haddini bilecek ve bir daha asla öyle büyük ve kibirli şeyler konuşmayacak. Hele ki söz konusu Galatasaray Ve İmparator olduğunda... @HeisenBerg

ESDFblhW4AER7sM

ESDA7cbXUAAnp35

ESDBvliXUAATn_H

• Harika
Reactions: Polat Şaşmaz

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Klasik Ersun Yanal ayrılışı. Daha önce Trabzonspor ve Manisaspor'da olduğu gibi sezonun ilk yarısında iyi oyna, ikinci yarıda kötü gidip istifa et.

Şimdi gelelim yeni teknik adama. Yerlilerden aklıma bir isim gelmiyor. Aykut Kocaman, Abdullah Avcı, İsmail Kartal gibi isimler boşta ancak bu isimlerin olacağını düşünmüyorum.

Sene sonuna kadar camianın içinden bir isim söyleniyor. Bence Alex devreye girmeli. Gerek saygısı ile gerekse oyun aklıyla yeni teknik direktörümüz olmalı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Klasik Ersun Yanal ayrılışı. Daha önce Trabzonspor ve Manisaspor'da olduğu gibi sezonun ilk yarısında iyi oyna, ikinci yarıda kötü gidip istifa et.

Şimdi gelelim yeni teknik adama. Yerlilerden aklıma bir isim gelmiyor. Aykut Kocaman, Abdullah Avcı, İsmail Kartal gibi isimler boşta ancak bu isimlerin olacağını düşünmüyorum.

Sene sonuna kadar camianın içinden bir isim söyleniyor. Bence Alex devreye girmeli. Gerek saygısı ile gerekse oyun aklıyla yeni teknik direktörümüz olmalı.
Emre olacak @emreemreu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Şu kadronun başına Alex gelirse Alex’e yazık olur bence. Yine kulübün içinden çıkmış yerli bir futbolcu daha iyi olur Fenerbahçe için bence. Şahsen ben İsmail Kartal’ın geleceğini düşünüyorum, en kötü yarım sezonluk.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Boşuna ilk dönem her Galatasaray mağlubiyetinde “Fatih Terim istifa!” Diye TT çalışması yapmıyordu bunlar, çünkü çok iyi biliyorlardı içten içe asla bu adamla baş edemeyeceklerini ama İşte... Büyük konuşma gafletine düştükleri an iş bitti aslında. Bir ara Beşiktaşlılar da bu vardı, ne oldu? Önce Güneş söndü, sonra Orman yandı. Gel birlikte YANALIM diyen Fenerlilerin de hayalini gerçekleştiren The Godfather şimdi kurban bayramı pazarında kurbanlık bir şey arıyor sonraki hedefi olarak...

Diyecekler ki abartıyorsunuz, hayır tam aksine hiç abartmıyoruz. Fenerliler aylarca o kadar gaza geldi o kadar büyük konuştu Kİ bugün bu alınan soğuk İNTİKAMIN tadını keyifle çıkarmak en büyük hakkımız. Bir kez daha belirtilmeli, bu ligin sahibi Galatasaray ve ligin sefiri Fatih Terim’dir. Umarım 2020-21 sezonu başlarında da Terim’e karşı böyle büyük konuşmaya devam ederler iki üç galibiyet alınca gaza gelip. Hadi yine deneyin, bir şeyler deneyeceğiz biz de...

ESDIJPlXUAAc2qc

ESDKsvFWkAIgMa9

images

ESDKtI1WAAQ3kLI

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Şu kadronun başına Alex gelirse Alex’e yazık olur bence. Yine kulübün içinden çıkmış yerli bir futbolcu daha iyi olur Fenerbahçe için bence. Şahsen ben İsmail Kartal’ın geleceğini düşünüyorum, en kötü yarım sezonluk.

Emre Belözoğlu ya da Volkan Demirel filan da olabilir. :D

İsmail Kartal gelmesin ya. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Boşuna ilk dönem her Galatasaray mağlubiyetinde “Fatih Terim istifa!” Diye TT çalışması yapmıyordu bunlar, çünkü çok iyi biliyorlardı içten içe asla bu adamla baş edemeyeceklerini ama İşte... Büyük konuşma gafletine düştükleri an iş bitti aslında. Bir ara Beşiktaşlılar da bu vardı, ne oldu? Önce Güneş söndü, sonra Orman yandı. Gel birlikte YANALIM diyen Fenerlilerin de hayalini gerçekleştiren The Godfather şimdi kurban bayramı pazarında kurbanlık bir şey arıyor sonraki hedefi olarak fakat ortada büyükbaş bir şey kalmadı...

Diyecekler ki abartıyorsunuz, hayır tam aksine hiç abartmıyoruz. Fenerliler aylarca o kadar gaza geldi o kadar büyük konuştu Kİ bugün bu alınan soğuk İNTİKAMIN tadını keyifle çıkarmak en büyük hakkımız. Bir kez daha belirtilmeli, bu ligin sahibi Galatasaray ve ligin sefiri Fatih Terim’dir. Umarım 2020-21 sezonu başlarında da Terim’e karşı böyle büyük konuşmaya devam ederler iki üç galibiyet alınca gaza gelip. Hadi yine deneyin, bir şeyler deneyeceğiz biz de...

ESDIJPlXUAAc2qc

ESDKsvFWkAIgMa9

images

ESDKtI1WAAQ3kLI
Emre Belözoğlu yeni teknik direktör olacak
Yada Tuncay Şanlı @Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
KAÇACAK diye aylarca kafa şişirdiler, sonuç? KAÇACAK dedikleri adam kendi hocalarını KAÇIRTTI. Bu yüzden bu saatten sonra bu ligde herkes haddini bilecek ve bir daha asla öyle büyük ve kibirli şeyler konuşmayacak. Hele ki söz konusu Galatasaray Ve İmparator olduğunda... @HeisenBerg

ESDFblhW4AER7sM

ESDA7cbXUAAnp35

ESDBvliXUAATn_H
Ünal Karaman kaçmadı yalnız. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şunu da çekinerek ve sessizce buraya bırakıp bu konudan tamamen ayrılıyorum @HeisenBerg e bir kez daha selam yollayarak. Kimse kusura bakmasın aylarca bizim hocamıza onca şeyler söylendi, onca hakaretler edildi ve sonuç ibretlik oldu. Sözü en son söylemek ile en son söylenecek sözü sürekli söylemek arasında nasıl bir fark varmış görmüş olduk :A @DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ünal Karaman kaçmadı yalnız. :D

Düşün İşte ne düzeyde ne seviyede gaza gelmiş olduklarını, onu söyleyen Fenerli hesap zaten adamlar o kadar çok büyük ve kibirli konuştu Kİ intikamı almış olsak bile içim soğumadı, esas 1 şahıs daha var sırada o da gitmeden hiçbirimizin soğumaz da. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Emre Belözoğlu ya da Volkan Demirel filan da olabilir. :D

İsmail Kartal gelmesin ya. :(

Aynen. :D Emre, Volkan, Tuncay gibi bir isim tercih edilebilir yarım sezonluk.

Boşta olduğu için ihtimal dahilinde bence. Ben aslında Ünal Karaman olabilir belki diyordum ama Rize’yle anlaşmış. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Zahmet oldu.. Büyük ihtimalle sezonu Roberto Carlos ile tamamlayabiliriz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yalnız 3 gün önce moral yemeği düzenleyip, hocayla yan yana görüntü veriyorsun. 3 gün sonra yolları ayırdığını açıklıyorsun. Yolların ayrıldığının açıklanmasından 3 gün sonra oynanacak Trabzonspor maçında takımın başında olacağını açıklıyorsun. Çok kötü yönetilmiş bir süreç bu, Ali Koç’tan olmayacak sanırım.