Ersin Korkut Yeni Bir Programla Ekranlara Dönüyor!

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Ersin Korkut, BKM'nin yapımcılığını yapacağı yeni bir programla ekranlara dönüyor.

Doğuş Grubu'na satıldıktan sonra yeni projelerin kanalı olan Star TV, Ersin korkut'un yer aldığı yeni bir programla ekranlarda olacak.

Programın içeriği hakkında bir açıklama yapılmazken, adının "İstanbul'u Nasıl Yendim" olacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bitmesinin ardından yeni bir projede yer almayan Ersin Korkut, yeni programdan çok umutlu.
[/FONT]

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ersin oyuncu değil. adam zaten oynamıyor kendi gibi davranıyor. bence ersin tek başına bir program yurutemez. bkm aklini calıstırsaydı hIyarlı baba ile havuç annenin sit-comunu çekerdi

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Star BKM Mutfak oyuncularını istihdam etmeye devam ediyor, Eser Yenenler'den sonra Ersin Korkut da bir gece kuşağı programına başlayacak muhtemelen.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Komedi Dükkanı tarzı bir şey olur herhalde. İzlerim en azından ilk bölümlerini :)

BKM'nin 5'er Beşer'i de Star'da başlar bence yakında :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bence tutması zor ama ersin korkut komiktir belki bakarım

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
star bence cok program yaparak hata yapıyor. yani dogus grubu ilk 5 icinde olmanın pesinde degil gibi. diziden cok program yapmaya calısıyorlar ve bizim halkımız dizi izleyen bir kitleye sahip. zaten eyvah dusuyorum var, pasaport var. selcuk yontem de yeni bir program baslıyor.
yani bunlardan üst sıralarda tutuan birtek eyvah dusuyorum var ve oda hep ilk 5 icerisinde kalmıyacaktır. sanslı masa gibi dususe gecicektir. diziler tutmuyor diye boyle bir uygulamaya gidicekleri ihtimalinide vermiyorum. yani stardaki bu degisim biraz fazla programa agırlık verdi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
star bence cok program yaparak hata yapıyor. yani dogus grubu ilk 5 icinde olmanın pesinde degil gibi. diziden cok program yapmaya calısıyorlar ve bizim halkımız dizi izleyen bir kitleye sahip. zaten eyvah dusuyorum var, pasaport var. selcuk yontem de yeni bir program baslıyor.
yani bunlardan üst sıralarda tutuan birtek eyvah dusuyorum var ve oda hep ilk 5 icerisinde kalmıyacaktır. sanslı masa gibi dususe gecicektir. diziler tutmuyor diye boyle bir uygulamaya gidicekleri ihtimalinide vermiyorum. yani stardaki bu degisim biraz fazla programa agırlık verdi

Bence çok program iyidir. Eğer her akşam tutan bir programları olursa zamanla dizi sürelerini kısaltmaları için de adım atılmış olur :)

Dizilerden sıkılanlar için program alternatifleri lazım tvde :)