Ersay Üner - Nokta | Albüm Kapağı Ve Şarkı Listesi

tolgab

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
ersayner-noktal1jgw.jpg

Şarkı Listesi:

01. Nokta
02. Güm
03. Selam
04. Yıldızlar
05. Sana mı Yanayım?
06. İki Aşık
07. Tatlım Tatlım

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
5 yeni şarkı varmış ben de sevinmiştim. :A Şu an dinliyorum sonradan yorum yaparım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beş şarkı çok az olmuş ama şarkılar sağlam olmuş. 'İki Aşık' ve 'Tatlım Tatlım' şarkıları boşta kalmasın diye albüme almış sanırım, mantıklı hamle.

Ben en çok 'Selam' şarkısını beğendim, 'Nokta' ve 'Güm' şarkısı da başarılı olmuş. 'Sana mı Yanayım?' şarkısı da kliplendirilmeli, onu beğendiğimi söyleyebilirim. 'Yıldızlar' şarkısı da değişik, farklı bir iş olmuş. Arkadaki müziği hoşuma gidiyor.

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Beş şarkı çok az olmuş ama şarkılar sağlam olmuş. 'İki Aşık' ve 'Tatlım Tatlım' şarkıları boşta kalmasın diye albüme almış sanırım, mantıklı hamle.

Ben en çok 'Selam' şarkısını beğendim, 'Nokta' ve 'Güm' şarkısı da başarılı olmuş. 'Sana mı Yanayım?' şarkısı da kliplendirilmeli, onu beğendiğimi söyleyebilirim. 'Yıldızlar' şarkısı da değişik, farklı bir iş olmuş. Arkadaki müziği hoşuma gidiyor.
Selam cidden efsane olmuş. :Z Albüm genel olarak çok iyi zaten, Nokta da çıkış için doğru tercih. Sonbahar döneminde de Selam’a klip bekliyorum ki klipsiz kalması ayıp olur. :D

Yılın albümü olmaya aday bence Nokta...

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Selam cidden efsane olmuş. :Z Albüm genel olarak çok iyi zaten, Nokta da çıkış için doğru tercih. Sonbahar döneminde de Selam’a klip bekliyorum ki klipsiz kalması ayıp olur. :D

Yılın albümü olmaya aday bence Nokta...
Benim için yılın albümü olamaz ama çok başarılı olduğu kesin. 'Yıldızlar' çok önemli değil de, diğerleri klipsiz kalmamalı. :D

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Benim için yılın albümü olamaz ama çok başarılı olduğu kesin. 'Yıldızlar' çok önemli değil de, diğerleri klipsiz kalmamalı. :D
Yıldızlar dediğin gibi herkesin seveceği bir şarkı değil ama dinleye dinleye bağlanıyorsun. Çok iyi enerjisi var. :Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt