Ersay Üner - Nokta | Albüm Kapağı Ve Şarkı Listesi

tolgab

Moderatör
27 Kasım 2014
3,251
4,321
410

Şarkı Listesi:

01. Nokta
02. Güm
03. Selam
04. Yıldızlar
05. Sana mı Yanayım?
06. İki Aşık
07. Tatlım Tatlım

• Beğendim
Reactions: dreamy

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,411
40,452
1,061
Ankara
Beş şarkı çok az olmuş ama şarkılar sağlam olmuş. 'İki Aşık' ve 'Tatlım Tatlım' şarkıları boşta kalmasın diye albüme almış sanırım, mantıklı hamle.

Ben en çok 'Selam' şarkısını beğendim, 'Nokta' ve 'Güm' şarkısı da başarılı olmuş. 'Sana mı Yanayım?' şarkısı da kliplendirilmeli, onu beğendiğimi söyleyebilirim. 'Yıldızlar' şarkısı da değişik, farklı bir iş olmuş. Arkadaki müziği hoşuma gidiyor.

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,854
2,915
360
Manisa
Beş şarkı çok az olmuş ama şarkılar sağlam olmuş. 'İki Aşık' ve 'Tatlım Tatlım' şarkıları boşta kalmasın diye albüme almış sanırım, mantıklı hamle.

Ben en çok 'Selam' şarkısını beğendim, 'Nokta' ve 'Güm' şarkısı da başarılı olmuş. 'Sana mı Yanayım?' şarkısı da kliplendirilmeli, onu beğendiğimi söyleyebilirim. 'Yıldızlar' şarkısı da değişik, farklı bir iş olmuş. Arkadaki müziği hoşuma gidiyor.
Selam cidden efsane olmuş. :Z Albüm genel olarak çok iyi zaten, Nokta da çıkış için doğru tercih. Sonbahar döneminde de Selam’a klip bekliyorum ki klipsiz kalması ayıp olur. :D

Yılın albümü olmaya aday bence Nokta...

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,411
40,452
1,061
Ankara
Selam cidden efsane olmuş. :Z Albüm genel olarak çok iyi zaten, Nokta da çıkış için doğru tercih. Sonbahar döneminde de Selam’a klip bekliyorum ki klipsiz kalması ayıp olur. :D

Yılın albümü olmaya aday bence Nokta...
Benim için yılın albümü olamaz ama çok başarılı olduğu kesin. 'Yıldızlar' çok önemli değil de, diğerleri klipsiz kalmamalı. :D

• Beğendim