Erol Evgin - Altın Düetler 2 (2019) | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
0001821574001-1.jpg

Usta yorumcu Erol Evgin, 2016’da çıkardığı Altın Düetler albümünün ikicisini piyasaya sürdü. Albümde, yine pek çok ünlü isim 70 ve 80’li yılların altın değeri taşıyan eserlerini Erol Evgin ile birlikte seslendirdi.

Erol Evgin Prodüksiyon ve Universal Music Turkey’nin dağıtımını yaptığı albümün şarkı listesi:

1. Funda Arar - Deli Divane
2. Ajda Pekkan - İçimdeki Fırtına
3. Nil Karaibrahimgil - Canım Benim
4. Atiye - Tüm Bir Yaşam
5. Zara - Bir Bakışın Yetti
6. Ziynet Sali - Etme Eyleme
7. Kalben - Bizim Tango
8. Demet Sağıroğlu - Yeter
9. Ceylan Ertem - Sitem
10. Farah Zeynep Abdullah - Sen Unutulacak Kadın Mısın?
11. Deniz Seki - Bir İlkbahar Sabahı
12. Şebnem Keskin - İbadetim

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok iyi isimlerde var çok kötü isimlerde var :F Ama hepsini bir dinleyecem yine ona göre beğendiklerimi söyleyecem :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bekliyorum ben de bir ara dinleyeceğim analizini yaparız. :A
Ben dinledim genel anlamda güzel olmuş @xemrexxx in kanı çekilmiş ferahı bile fena okumamış tabi Erol bey katkısıda büyük tek başlarına söylüyor olsalar bir kaç isim fena bocalardı :A

Öyle çok kötü diyeceğim düet yok çoğu başarılı ama iki tane seçeyim birisi eskilerden bir şarkıcıyla biriside yenilerden bir şarkıcıyla olsun bu ikisini ayrı sevdim Ajdaya şaşırmadımda Atiye ye şaşırdım :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hepsi de kadın neden hiç erkek isim yok? :eek:

Bayağı iyi isimler var, şarkı yokluğu çekiyorduk. İyi oldu albümün gelmesi. :Z

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Ben dinledim genel anlamda güzel olmuş @xemrexxx in kanı çekilmiş ferahı bile fena okumamış tabi Erol bey katkısıda büyük tek başlarına söylüyor olsalar bir kaç isim fena bocalardı :A

Öyle çok kötü diyeceğim düet yok çoğu başarılı ama iki tane seçeyim birisi eskilerden bir şarkıcıyla biriside yenilerden bir şarkıcıyla olsun bu ikisini ayrı sevdim Ajdaya şaşırmadımda Atiye ye şaşırdım :A

Atiye’yi beğenmene şaşırdım. Yeni nesile genellikle ‘ecünnü’ dediğin için tuhafıma gitti. :A Ben de Atiye ve Ziynet Sali’yi merak ediyorum :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atiye’yi beğenmene şaşırdım. Yeni nesile genellikle ‘ecünnü’ dediğin için tuhafıma gitti. :A Ben de Atiye ve Ziynet Sali’yi merak ediyorum :A
MS de @bazinga Atiyeyle çok çekiyordu biz kızlardan :F Ama arada şaşırtan ecünnüler oluyor beni , bence yeni şarkıcılardan en iyisi Atiye düeti olmuş şuan yine dinliyorum şarkıda sardı beni ama buna güvenerek MS de seçmeyin tabi :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ajdayla Atiye olmuştu favori şarkılarım abicim :F Ama bütünlük olarak güzel albüm :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash