Erkan Petekkaya'nın 'Gel Dese Aşk'taki Partneri Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
5c8daf4a45d2a09e009d070b.jpg

ATV'nin iddialı dizisi Gel Dese Aşk'ın kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Sinegraf'ın, yönetmenliğini Murat Onbul ve Aslı Kahraman'ın üstlendiği, kadrosunda Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik'in yer alacağı; iki ailenin hikayesini konu alacak olan yapımın kadın başrol oyuncusu, son olarak 'Biz Böyleyiz' filminde rol alan Şebnem Bozoklu oldu.

Öte yandan dizinin kadrosuna Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Pirinçci de dahil oldu.

Gel Dese Aşk, yakında ATV'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

364

Ertan-Saban-kimdir-nereli-kac-yasinda-ne-is-yapar-2289.jpg

2527407_810x458.jpg

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Şebnem Bozoklu'nun böyle bir projeyi seçmesi şok etti. Yazık edecek kendine. :(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Geçen sene yerden yere vurduğu Erkan'la röportajlar, güzelleme haberleri gelir artık gün aşırı bu gruptan. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok severim ama şok oldum resmen. Bunu söylediğim için üzgünüm ama Nurgül Yeşilçay olayını görüp de bu adamla partner olmayı kabul edenin kendine saygısı yoktur. :(
Paramparça'da resmen kadının hakkını yediler zaten, o zamandan beri huyluyum adama :A
Şebnem Bozoklu'ya diyecek laf bulamıyorum. SAK gibi bir diziden sonra, aynı yapımın yeni dizisinde başrol oynayacak olması benim tuhafıma gitti açıkçası...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ŞEbnemden aşk kadını filan olmaz:F Anne rolünü muhteşem oynar drama da o ayrı :X

Çok severim ama şok oldum resmen. Bunu söylediğim için üzgünüm ama Nurgül Yeşilçay olayını görüp de bu adamla partner olmayı kabul edenin kendine saygısı yoktur. :(
Paramparça'da resmen kadının hakkını yediler zaten, o zamandan beri huyluyum adama :A
Şebnem Bozoklu'ya diyecek laf bulamıyorum. SAK gibi bir diziden sonra, aynı yapımın yeni dizisinde başrol oynayacak olması benim tuhafıma gitti açıkçası...
Beyler deniz çakır da partner oldu adamla:A Şebnemden önce ona yuklenseydiniz önce:A

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
ŞEbnemden aşk kadını filan olmaz:F Anne rolünü muhteşem oynar drama da o ayrı :X

Beyler deniz çakır da partner oldu adamla:A Şebnemden önce ona yuklenseydiniz önce:A
Deniz’le çok uyumlu olmuşlardı ondan laf etmemiştim :D
Ya partnerden önce yapımcı benim için problem, son dizisinden dolayı pek hoşlaşmıyorum.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sebnem olmamış zaten sinegrafıda oldum olası sevmem birde erkan petekkayayla partner olunca 🤮 modundayım

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
merak ettiğim bir proje bakalım nasıl birşey olacak

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
İkisi çok uyumsuz. Öykü deki bu acele neden acaba.