Erkan Petekkaya Hangi Diziyle Görüşüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
607b0eab554282297ca1b530.webp

Erkan Petekkaya hangi dizi ile görüşüyor?

Şu sıralar 'Kırmızı Oda' dizisinde canlandırdığı Sadi karakteri ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, Limon Film'in ülkemize Your Honor'dan uyarlayacağı 'Hakim' dizisi ile görüşüyor.

Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan hakimin, oğlunun bir suça karışmasının ardından oğlunu koruyabilmek için kendisini soktuğu zor durumu konu alan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

'Hakim' yeni sezonda!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Ben hala Onur Güvenatam boş durmayıp Kral Kaybederse için teklif götürür diyorum Burcu Biricik'ten sonra onu da yeni bir projede değerlendirmek isteyecektir. :A Zaten son dönemde yerle bir olan imajını Kırmızı Oda sayesinde toparladı bayağı teklif gelir. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ve sonu Kral Kaybederse'den teklif gelir sonra da reyting garantili olduğu için ona gider. :A

Gerçi umarım bu diziyi kabul etmez, yakışacağını sanmıyorum.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altunaş, paylaşımının sonuna @bay.magazin diye bir hesabı etiketlemiş. O hesabın haberine göre Haluk Bilginer ile birlikte oynayacaklarmış dizide.
Kanalı ne dizinin belli mi :D
Ben hala Onur Güvenatam boş durmayıp Kral Kaybederse için teklif götürür diyorum Burcu Biricik'ten sonra onu da yeni bir projede değerlendirmek isteyecektir. :A Zaten son dönemde yerle bir olan imajını Kırmızı Oda sayesinde toparladı bayağı teklif gelir. :A
Ve sonu Kral Kaybederse'den teklif gelir sonra da reyting garantili olduğu için ona gider. :A

Gerçi umarım bu diziyi kabul etmez, yakışacağını sanmıyorum.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haluk Bilginer'in de adı geçiyordu dizide, Erkan Petekkaya ile Haluk Bilginer'i birlikte izlemek güzel olabilir. Kanalı da bana FOX olacak gibi geldi ama hadi bakalım, detayları bekliyoruz. Yeni sezonun sürpriz işlerinden olabilir. :X