Erkan Meriç'in Yeni Dizisi Belli Oldu: 'Masum ve Güzel'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
erkan-meric-1068x1170.jpg

Erkan Meriç'in yeni dizisi belli oldu!

Yapımcılığını Avşar Flm'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek'in oturacağı ve senaryosunu Burcu Över'in kaleme aldığı; yetimhanede büyüyen iki genç kızın etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak olan yeni dizi için Kanal D ile görüşmeler devam ediyor.

Bahar Şahin, Sude Zülal Güler ve Doğan Bayraktar'ın kadrosunda yer alacağı diziye 'Adını Sen Koy', 'Savaşçı' gibi dizilerde yer alan yakışıklı oyuncu Erkan Meriç dahil oldu.

Masum ve Güzel yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Umarım Kanal D olur :Z o zaman Şarkılar Bizi Söyler'i yollar kanal. Kendisinin hiç bir dizisini izlemedim ama farklı oyuncular ekranda olması güzel :Z yakışır bence :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Pazartesi akşamı olur büyük ihtimalle, Savaşçı ile hüsran yaşadı bu dizi ile yaşamaz umarım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım Kanal D olur :Z o zaman Şarkılar Bizi Söyler'i yollar kanal. Kendisinin hiç bir dizisini izlemedim ama farklı oyuncular ekranda olması güzel :Z yakışır bence :bhr:
10 bölüm de olsa Savaşçı'da oynamıştı, sahnelerine bak yada bölümleri izleyebilirsin. :bhr: Seversin mutlaka. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen gün menajerini değiştirmişti, o yüzden proje beklemiyordum kısa zamanda ama bir kaç gün sonrasında yeni dizi haberi gelmesi şaşırttı. :A

Sevdiğim ve ekranda olmasını istediğim bir oyuncu. :bhr: ASK sonrasında Savaşçı seçimi doğruydu, ama kanal yüzüne olmamıştı. Umarım bu projede yüzü güler. :Z Diziye dair diğer detayları bekliyorum.