Erkan Kolçak Köstendil & Mustafa Kırantepe feat. Toygar Işıklı - Nemrudun Kızı

Arslan Bey

Emekli
25 Temmuz 2011
29,415
7,645
1,060
Aydın

Çukur'un oyuncularından: "Nemrudun Kızı"!

Çukur'un sevilen ikilisi Erkan Kolçak ile Mustafa Kırantepe, Toygar Işıklı eşliğinde sözü ve müziği Arif Çelik'e ait olan "Nemrudun Kızı" isimli türküyü yeniden seslendirdiler ve klibe çektiler.

İşte Klip:

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,394
1,060
27
Giresun

Arslan Bey

Emekli
25 Temmuz 2011
29,415
7,645
1,060
Aydın
Aaa bunu görmüştüm sabah :bhr: Gala gecesinde çok güzeldi uyumları düetleri ama bu klip olmamış Vartolu ile Medet çok donuk kalmışlar bir tarafa şıkısmıslar ruh gibi bakıyorlar klibi açıyı beğenmedim :A :A :A Şu kapak fotosu mesala demek istediğim :A
Orhan Gencebay'ı ve Ferdi Tayfur'un meşhur oldukları açı. Onlar da bu açıyla müziklerini icra ederlerd mikrofonlara şarkılarını söyleyip.. Araya diziden sahneleri sıkıştırmaları söz konusu olduğu için; ben klibe değil, türküye bakarım. :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,394
1,060
27
Giresun
Orhan Gencebay'ı ve Ferdi Tayfur'un meşhur oldukları açı. Onlar da bu açıyla müziklerini icra ederlerd mikrofonlara şarkılarını söyleyip.. Araya diziden sahneleri sıkıştırmaları söz konusu olduğu için; ben klibe değil, türküye bakarım. :A
Klip batırmış zaten ayoll sadece sesi dinlemek lazım :A :A :A

Arslan Bey

Emekli
25 Temmuz 2011
29,415
7,645
1,060
Aydın
En sevdiğim şarkı bu ve gömün beni Çukurda diğerlerini hiç sevmedim hele heyecanı yokmudur nedir nefret ettim Arasın palyaço gibi el hareketleri :( :( :(
"Heyecanı Yok" şarkısı renk katıyor. Tamam, her yerde duymak sinir bozucu ama renk katıyor. Aras'a da iyi gidiyor. Senin itici bulduğun taraf büyük ihtimalle her yerde duyuyor olman. Ayrıca diğer şarkılar arasından çok iyi olanlar da var. Çukur'da çalan şarkıları iyi buluyorum. Düşünsene, "Mihriban" şarkısı yeni patladı sayılır ve Vartolu akla geliyor hemen şarkı çalınca. Etki bırakmıştı. :)

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,394
1,060
27
Giresun
"Heyecanı Yok" şarkısı renk katıyor. Tamam, her yerde duymak sinir bozucu ama renk katıyor. Aras'a da iyi gidiyor. Senin itici bulduğun taraf büyük ihtimalle her yerde duyuyor olman. Ayrıca diğer şarkılar arasından çok iyi olanlar da var. Çukur'da çalan şarkıları iyi buluyorum. Düşünsene, "Mihriban" şarkısı yeni patladı sayılır ve Vartolu akla geliyor hemen şarkı çalınca. Etki bırakmıştı. :)
Aaa oda güzel evet daha doğrusu bu Heyecanı yoku sevmiyorum sadece :A Aras sinir bozucu bir yüz ifadesi takılıyor elleri havaya palyaço gibi bu oğlana tekrar gıcık olmaya basladım bu şarkı yüzünden çok sinirime dokunuyor ayoll :A :A :A @mrt-06 @serhatt @xemrexxx @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
14,877
3,770
559
Aaa oda güzel evet daha doğrusu bu Heyecanı yoku sevmiyorum sadece :A Aras sinir bozucu bir yüz ifadesi takılıyor elleri havaya palyaço gibi bu oğlana tekrar gıcık olmaya basladım bu şarkı yüzünden çok sinirime dokunuyor ayoll :A :A :A @mrt-06 @serhatt @xemrexxx @MasacRE-
Heyecanı Yok'un en iyi kullanıldığı sahne, beyefendiye tuzak kurduklarında çaldığı andı. Zaten ona da Vartolu damga vurmuştu eline mendil alıp oynayarak, Yamaç yine geri planda kalmıştı :A

Arslan Bey

Emekli
25 Temmuz 2011
29,415
7,645
1,060
Aydın
Çakma diziler asıllarını yaşatıyor ben mesela hep İçerde diyesim geliyo bu diziye :F Ulan İstanbul ile zirvesindeydi zaten Carlos :A
İşte bu da ön yargı yüzünden. "İçerde" ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece bazı oyuncular aynıydı. Çoğu da zaten imaj değişikliğine gitti, farklılaştı. Ön yargını bırakıp izleseydin eğer, yine sevmezdin. Sen böyle vurdulu kırdılı şeyleri sevmiyorsun. Böyle ayrıl, barış tarzı dizileri seviyorsun sen. İşte bu yüzden ön yargıyla yaklaşıyorsun. :A

"Ulan İstanbul" zirve diyorsun ama bu iş daha bir zirveydi. Adam performansıyla gündeme geldi hep. "Mihriban" türküsündeki sahnesi var, akıllara kazındı. Hikayesi zaten çok iyiydi karakterinin. Çok iyi de yansıttı karakterini. Senin yaptığın sadece ön yargı. Zirve işi buydu yani. En tanındığı, en çok konuşulduğu ve en çok sevildiği. :)