Erdoğan'ın Balkon Konuşması

Maskeli Fedai

Favori Üye
31 Mayıs 2012
30,697
24,719
1,059
Troller Kasabası
24 Haziran 2018 seçimlerinden bir kez daha zaferle ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşmadır. Reis bir tarihi seçimden daha zaferle ayrılarak düşmanlarını ağlatmayı başarmıştır.

gözlemci

Favori Üye
15 Eylül 2013
17,350
13,706
861
24
İstanbul
Evet tüm hırsızlığıyla gözlerim doldu daha iyi hırsızlık nasıl yapılır 2023te :F
Denizcim susayım diyorum ama olmadı CHP-AKP arasında kararsızken AKP ye verdim pişman mıyım çokta iyi oldu, CHP de oy çalıyor örnek sandık başkanlığı yaptığım sandıkta %60 CHP oyu çıktı boş oyu (sadece oyda evet mühüründen nokta çıkmış evet yazısı bile yok) avukat çağırıp bişey yapıp CHP ye saydırdılar. Ç. Burada demek istediğim oy çalınıyorsa sadece AKP den bilmek değil kendilerini de sorgulamaları gerekiyor her partinin.

Bu arada , Mühürde sıkıntı yok basıyor, basan kişi basamamış kısaca ve bu geçersiz bir oy fakat gelen avukat vs de CHP liydi hımm geçersiz tabi ama seçmen oraya vurmak istemiş diyor, yok böyle birşey, evet yazısı olmadan ne kabul edilebilrmiş. o oy AKP de dahil kim olursa olsun benim gözümde geeçersiz. Ben yapılanı kaldıramıyorum. Bir de etrafa hırsız diyorsunuz yapmayın etmeyin sanki CHP sütten çıkmış ak kaşık

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
112,904
56,313
1,061
İstanbul
Denizcim susayım diyorum ama olmadı CHP-AKP arasında kararsızken AKP ye verdim pişman mıyım çokta iyi oldu, CHP de oy çalıyor örnek sandık başkanlığı yaptığım sandıkta %60 CHP oyu çıktı boş oyu (sadece oyda evet mühüründen nokta çıkmış evet yazısı bile yok) avukat çağırıp bişey yapıp CHP ye saydırdılar. Ç. Burada demek istediğim oy çalınıyorsa sadece AKP den bilmek değil kendilerini de sorgulamaları gerekiyor her partinin.

Bu arada , Mühürde sıkıntı yok basıyor, basan kişi basamamış kısaca ve bu geçersiz bir oy fakat gelen avukat vs de CHP liydi hımm geçersiz tabi ama seçmen oraya vurmak istemiş diyor, yok böyle birşey, evet yazısı olmadan ne kabul edilebilrmiş. o oy AKP de dahil kim olursa olsun benim gözümde geeçersiz. Ben yapılanı kaldıramıyorum. Bir de etrafa hırsız diyorsunuz yapmayın etmeyin sanki CHP sütten çıkmış ak kaşık
CHP'nin yaptığı hırsızlık bir elin parmağını geçmez ama karşı tarafa baktığımız zaman çuvallar peşinde herkes ya görünen köy kılavuz istemiyor. Kime verdiğin önemli değil benim için de ayrıca zaten tahmin ediyordum şaşırmadım :) Ama her halükarda zaten kaybedilecekti.

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,333
86,458
1,061
İstanbul

Aynı mesaj 10. Kez.ss

takas

Tecrübeli Üye
18 Kasım 2011
81,825
55,636
1,059
Reis balkon konuşması yapmaktan bıktı bunlar kaybetmekten bıkmadı :D

Ayrıca açık oy gizli sayım yaparak hirsizlikla seçim kazananlar neler söylüyor en büyük hirsiz bunlardir

gözlemci

Favori Üye
15 Eylül 2013
17,350
13,706
861
24
İstanbul
CHP'nin yaptığı hırsızlık bir elin parmağını geçmez ama karşı tarafa baktığımız zaman çuvallar peşinde herkes ya görünen köy kılavuz istemiyor. Kime verdiğin önemli değil benim için de ayrıca zaten tahmin ediyordum şaşırmadım :) Ama her halükarda zaten kaybedilecekti.
Yani hırsızlığı savunman bile hata , bence hiç olmamalı kadı ki orada hangi parti olursa olsun o oy benim gözümde geçersiz ayrıca bu sadece örneklerden birisiydi. Başka başka şeyler de oldu misal hem hdp ye hem chp ye basılan oyu mühür geçti iddasıyla saydırdılar bana kalsa hepsi geçersiz.