Erdal Beşikçioğlu, Bergen Filminde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
20210814_133929.jpg

Erdal Beşikçioğlu, Bergen filminde!

Arabesk sanatçısı Bergen’in hayatının anlatılacağı ‘Bergen’ filminin kadrosuna Erdal Beşikçioğlu katıldı. Beşikçioğlu projede, Bergen’in yüzüne kezzap atıp ardından da yaşamına son verdiği eşi Halis Serbest’e hayat verecek.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, Yaratıcı Yapımcılığını ve Yapımcılığını Mine Şengöz'ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz'un yazdığı filmde Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Erdal Beşikçioğlu rolüne, Bergen hakkında yazılan kitabı okuyarak ve o dönem çıkan haberleri izleyerek hazırlanıyor. Beşikçioğlu yakında Adana'da sete çıkacak.

images.jpeg

Kaynak: Oya Doğan

• Harika
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Erdal abim rolünün hakkını verir ama rolü yüzünden bol küfür de yer. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
En sevdiğim kadın sanatçı. Bu filmi muhakkak izlerim. 9 yaşımdan beri dinlediğim şarkılarını ezbere bildiğim isim ve ilk kez Türkçe müziğe de Bergen ile başladım amcam sağolsun.

Eski eşinin hâlâ hayatta olup Bergen'in olmayışı hayatın ne kadar acımasız olduğunu birkez daha gösteriyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sakin olup izlemek lazım, performansından ötürü sinirden napacağımızı şaşırabiliriz. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Erdal Beşikçioğlu'nun nasıl performans sergileyebileceğini Behzat Ç.'deki performanslarından görebilirsiniz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu mu. :Z Her ne kadar toksik bir ilişkinin başrolleri olarak izleyecek olsak da ikisini birlikte izleme fırsatı güzel. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Sanırım Kurtlar Vadisi Filistin'den sonra ilk kez kötü bir karakter canlandıracak. Güzel seçim olmuş :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060
En sevdiğim kadın sanatçı. Bu filmi muhakkak izlerim. 9 yaşımdan beri dinlediğim şarkılarını ezbere bildiğim isim ve ilk kez Türkçe müziğe de Bergen ile başladım amcam sağolsun.

Eski eşinin hâlâ hayatta olup Bergen'in olmayışı hayatın ne kadar acımasız olduğunu birkez daha gösteriyor.

Ve hala ne diyor biliyormusun bir daha olsa yine yapardım ben haklıydım diyo yaa

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Erdal Beşikçioğlu'nun nasıl performans sergileyebileceğini Behzat Ç.'deki performanslarından görebilirsiniz.
Performansından ötürü derken yani rolü işleyebileceğinden ve insanların bu yüzden sinir olacağından bahsetmiştim. :) Yanlış anlaşılmış sanırım. :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Performansından ötürü derken yani rolü işleyebileceğinden ve insanların bu yüzden sinir olacağından bahsetmiştim. :) Yanlış anlaşılmış sanırım. :bilmem:
O yorumda sana gönderme yapmamıştım ki, hani o yorumu ilk yorum olarak da atabilirdim, senin yorumuna binaen söylemiş gibi oldu ama biraz, üzerine alınmakta haklısın. Hani oradaki asabi karakter performansını o dizide izleyebilirsiniz demek istemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
O yorumda sana gönderme yapmamıştım ki, hani o yorumu ilk yorum olarak da atabilirdim, senin yorumuna binaen söylemiş gibi oldu ama biraz, üzerine alınmakta haklısın. Hani oradaki asabi karakter performansını o dizide izleyebilirsiniz demek istemiştim. :A
Rastgele girmesem görmeyecektim, yine alıntı olmadığından biraz sezdim ama benimkinin üstüne gelince. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf