Ercan Kesal 'Çukur'dan Ayrılıyor Mu?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
ercan_kesal.jpg

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı ve başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı 'Çukur'un İdris babası Ercan Kesal'ın diziden ayrılacağı konuşuluyor.

Senaryo gereği vurularak ölmesi beklenen Ercan Kesal'ın diziden ayrılış sebebi ise CHP, Beyoğlu Belediye başkan adayı olarak gösterilmesi ve seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanmak istemesi olduğu konuşuluyor.

"Çukur" yeni bölümleriyle her Pazartesi Show TV'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pek doğru bir karar gibi gelmedi, Ercan Kesal'in solcu olduğunu herkes biliyor ama belediye başkanlığı gibi bir karar alır mı bilemiyorum doğrusu. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Yani, belediye başkanı olnak istediği yer yandaşlardan ibaret diye biliyorum. O yüzden değmez bence. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Ben zaten içindeki birkaç kaliteli oyuncudan bağımsız olarak laf atıyordum yanlış anlayan sensin. :A
FHK her haliyle kaliteli bir diziydi. Zaten 50 bölüm devam ederek bunu ispatlamış oldu. Senin Sosyete'n o kadar bölüm sürse şuan zil takıp oynarsın. :A