Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ogml5p8.jpg

Netflix Türkiye'nin yeni dizilerinden 'Erşan Kuneri'nin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği, başrollerini Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak ile paylaştığı dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Erşan Kuneri, 13 Mayıs Cuma günü sadece Netflix Türkiye'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin konusu ve paylaşılan yeni görseller:
Yetişkin filmlerinin ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.
ep7bqy5.jpg

qi8h1ic.jpg

7jl2k0p.jpg

ljb9yr0.jpg

8wz7imd.jpg
hmfwl9h.jpg

daai1xw.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Her bölüm bir film kafasıyla gittiği için bana da biraz bölük pörçük geldi ama yine de diziden umutluyum. Gibi, Ayak İşleri, 10 Bin Adım gibi işlerden sonra dijitalden güzel bir komedi daha görmek istiyor bu gözler. :Z

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Nilperi Şahinkaya Uraz Kaygılaroğlu inşallah çift rolündedirler harika bir 2liler aynen aynenden beri çok yakıştırıyorum partner olarak
diziye gelecek olursak 3 farklı filmden esintiler aldım 2si cem yılmazın filmi umarım takip değildir cem yılmaz arog gora dan başka iyi takip çekemedi bekliyoruz inşallah fragman kadar karışıktır

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu Erşan Kuneri değil, resmen farklı bir karakter olmuş. Ses tonlaması bile herhangi bir Cem Yılmaz karakterinden farksız :(

Cem'in Ali Baba ve 7 Cüceler'den beri yaptığı tüm filmler kötü. Sanırım bu da vasat yada vasat altı olacak.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Renkli bir film olacağı belli sanırım biraz erotizm havası verilmeye çalışarak Avrupa seyircisinin dikkati çekilmeye çalışılmış.
Kadrosu çok kaliteli, fragman, ohaaa, dedirtmedi ama kadrosu için şans vereceğim kendi adıma.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Renkli bir film olacağı belli sanırım biraz erotizm havası verilmeye çalışarak Avrupa seyircisinin dikkati çekilmeye çalışılmış.
Kadrosu çok kaliteli, fragman, ohaaa, dedirtmedi ama kadrosu için şans vereceğim kendi adıma.
Dizinin baş karakteri erotik filmler çekmiş bir yapımcı yani o havanın olması ondan kaynaklanıyor. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fragmanın pek ilgimi çektiğini ya da gülümsettiğini söyleyemem. Şans veririm diziye ama beklentiyi epey düşürmekte yarar var gibi...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cem Yılmaz'ı ve yaptığı filmler ile programlarını hiç izlemedim, izlemem de. Ama bu diziye kadrosundan dolayı şans vereceğimi düşünüyordum, fragmanı görünce şans vermekten vazgeçtim. Bu kadro keşke kaliteli bir hikayede bir araya gelseydi. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
"izlerim ama beklentimi karşilamadi" demek ne az bir sözdür ne çok