TVen Entrika Konağı 2.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
71282
1.BÖLÜM ÖZETİ
Masacre: Artık dayanamıyorum, seninle aynı çatı altında telefonla konuşabiliyorum! Sana bu kadar yakınken uzak olmak çok zor!
sokak sanati: Az kaldı diyorum.. Yavaş yavaş bitireceğiz bu işi sen sadece sakin ol..
Masacre: Tamam hayatım! Yarın "rahat rahat" görüşeceğiz nasıl olsa. (Sırıtır)
- Masacre'nin annesi xemrexxx de bu konuşmalara gözyaşları ile şahit olmuştur -
sokak sanati: Daha yeni başlıyoruz seks böceğim hahaha. (Kahkaha atar, tam o sırada xBUGRAx gelir ve sokak sanati panikle telefonu kapatır xemrexxx ile ilgileniyormuş gibi yapar)
xBUGRAx: Bana evlilik sözleşmesi imzalatmak istedi teyze! İnanabiliyor musun?
sokak sanati: Ahhh be kızım.. Gerçekten öküzlük yapmış! (O sırada telefonuna bir mesaj gelir göz ucuyla bakar: Aman Allah'ım bu ne?)
70640

YENİ BÖLÜM.
2.BÖLÜM
-Otel Odası-
Otel odasında buluşan sokak sanati telefonuna gelen mesajı MasacRE'ye gösterir.
MasacRE: Aman Allah'ım! Numarayı geri aradın mı?
sokak sanati: Evet.. Kullanılmıyor! Numarayı kapatmış...
MasacRE: Bugün günün tüm gazetelerini almamız lazım.. Hepsine bakmamız gerekiyor!
sokak sanati: (Masanın üzerini işaret eder) Aldım merak etme...
Gazeteleri incelemeye koyulurlar... Yarım saat gazeteleri incelerler ancak hiçbirinde ne bir haber ne de bir fotoğraf vardır.
MasacRE: Hiçbirinde yok. Bu her kimse neyi amaçlıyor anlamıyorum!
sokak sanati: Lanet olsun tam her şey yoluna girdi derken. (Üzülerek yatağa serilir)
Masacre yanına yatıp sokak sanati'nın ensesinden öpmeye başlar, yavaş yavaş yumuşak tenini koklayarak göğüsüne doğru öpmeye devam eder. Elleri ile de sokak sanati'nın kalçasından kavrar; sokak sanati bir anda engel olur ve ayağa fırlar.
sokak sanati: Yapamam... Bunları çözmeden olamaz! (Kendini geri iter)
MasacRE: Hadii ama! Biraz rahatlamaya ihtiyacın var, azdım diyorum!
sokak sanati: Olmaz, üzgünüm... (Ağlayarak üzerini düzeltip otel odasını terk eder ve kapıdan çıkarken bağırır: "kamera kayıtlarına baktır")
MasacRE: Lanet olsun!
---
Çiğdem xemrexxx'i bahçeye çıkarmıştır, sandalyede oturan xemrexxx konağın manzarasına bakarken Çiğdem de bulmaca çözmektedir.
Çiğdem-: Immm 6 harfli... Imm ortada iki tane r var... Ay ne olabilir? Teyzecim sen ne diyorsun? İki rr??
xemrexxx: Ümmmüc... (Doğrulmaya çalışır)
Çiğdem: Ayyy hem kötürüm hem gerizekalı, ayy çok üzülüyorum sana teyzecim. :(
(İkili konuşurken kapı çalar, gazeteyi xemrexxx'in üzerine bırakıp gider)
xemrexxx üzerinde kalem ve gazeteyi görünce heyecanlanır, var gücüyle elini doğrultup kalemi ucundan tutarak gazetenin üzerine "sokak..." yazar ancak gücü kalmaz ve kalem yere düşer...
Çiğdem: Ahhh teyzecim geldim geldim merak etme! Ayy kıyamam...
xemrexxx: (Gazeteyi işaret eder) Evvüüüü, cüüüssskkk!
Çiğdem: Teyzem. :bhr: Tamam tamam ben senin yerine çözüyorum ayyy kıyamam üzerine de yazmış, "sokak..." o da ne?
xemrexxx: (Kendini işaret edip var gücüyle bağırır) Bannnaaa buuuunuuu....
Çiğdem: Anladım ya! (Sözünü keser)
xemrexxx: (Sevinir ve var gücüyle bağırır) Yarrdımmmmm!
Çiğdem: Yemeklere konur: Soğan yazacaktın demi. Hay Allah iyiliğini versin! (Güler)
xemrexxx iç sesisyle "Aptal sürtük!"
Çiğdem: Ahhh diğeri de "Yardım" aynen! Fazladan r yazmışız, ayy benim de aklıma neler geldi tövbe yarabbim. :A Senle iyi ekip olduk kız teyzeee...
---
sokak sanati konağa doğru gelmiştir, telefonuna yine mesaj gelir. Heyecanla telefonu eline alarak mesajı okur...
70638

sokak sanati'nın gözleri kararır, etrafına bakar.. Mesajı çevresinden birinin attığını düşünür ve hizmetli Harun'un telefonla uğraştığını görür ve yanına koşarak saçını kavrar: "Ne yaptığını sanıyorsun sen?! Utanmıyor musun şantaj yapmaya!"
Harun:
(Ağlayarak) efendim, anlamıyorum ne diyorsunuz?
sokak sanati: Aptala yatma! Bana mesaj geliyor, tam da karşımda sen telefonla, bak şu işe... (Elinden telefonu çekiştirip alır)
Harun: Bırakın efendim, ne olursunuz ben bir şey yapmadım!
sokak sanati: Niye panikledin o zaman? Kilidini aç şunun!
Harun: Yapamam... Lütfen bırakın efendim, yalvarırım..
sokak sanati: Aç dedim! (Harun göz yaşları içinde, eli titreyerek telefonu açar)
sokak sanati'nın telefonda gördüğü fotoğraf onu şok eder... Aman Allah'ım! Sen...
Harun: Kötü bir niyetim yoktu efendim ben sadece..
sokak sanati sözünü keser ve okkalı bir tokat atar, Harun acıyla yere yığılır. Hemen ileride de evin hanımı xBUGRAx ve diğer hizmetlisi Serhat olanları izlemektedir.
Devam edecek...
2.BÖLÜM SONU
YAZAN:
mrt-06