Enis Arıkan'dan 'Gülse Birsel' İtirafı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
EEfCAGMW4AAUYI_

Jet Sosyete'nin Tony'si Enis Arıkan'dan Gülse Birsel itirafı!

Başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde Youtube kanalına yüklediği videoda diziye nasıl başladığını şu sözlerle anlattı:

"Çok uzun süre iş güç yapmamaya karar verdim. Çünkü bu sosyal medyada inanılmaz mutlu olmaya ve eğlenmeye başladım. O yüzden bir müddet dizi yapmayacağım, kötü dizilerde oynamak istemiyorum, en iyisi gelene kadar bekleyeceğim dedim. En iyisi ne dediler? Gülse Birsel gelene kadar bekleyeceğim dedim. Gülse olmazsa da oynamayacağım dedim. Gerekirse aç kalacağım dedim.

Ve yaklaşık 2 yıl falan hiç bir dizide oynamadım ki her yıl muhakkak bir dizim olurdu. Sonra Gülse Birsel'i beklemeye başladım. Arkadaşlar Gülse'nin dizi yaptığını duydum ama Gülse beni aramıyor. Herkes seçildi çevremde ama beni de alacaktı benim hayalimde o vardı ama beni arayan soran yok. Ve bir gece Gülse Birsel beni aradı dedi ki "Enis şimdi birlikte miyiz" dedi, ben direk "EVET EVET EVET kabul ediyorum" dedim. Gülse bana evlenme teklifi etmiş gibi inanılmaz heyecanlıydım ve o işe başladım."

Söz konusu videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz. Jet Sosyete, yeni bölümleriyle Ekim'de PuhuTV'de!

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey