Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,950
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (15).jpeg

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız'da Enis Arıkan hangi karaktere hayat verecek?

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun yazdığı, başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizide Enis Arıkan, Muzo karakteri izleyici karşısına çıkacak.

İçine kapanık olan ve odasından hiç çıkmayan Muzo'nun diziye hangi bölümden itibaren katılacağı ise henüz belli değil.

'Camdaki Kız' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Ben daha önce kadro için adı geçince ama sonradan kadroda görünmeyince oyuncu değişikliği olmuştur diye düşünmüştüm meğer başından beri dizideymiş. Kötü bir oyuncu değil tabii ki ama son dönemdeki imajını düşündüğümüzde burada nasıl olacak hala benim için soru işareti. Onur Güvenatam'ın vardır bir bildiği diyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ben daha önce kadro için adı geçince ama sonradan kadroda görünmeyince oyuncu değişikliği olmuştur diye düşünmüştüm meğer başından beri dizideymiş. Kötü bir oyuncu değil tabii ki ama son dönemdeki imajını düşündüğümüzde burada nasıl olacak hala benim için soru işareti. Onur Güvenatam'ın vardır bir bildiği diyorum.
Uçurum dizisini izledin mi? Buradaki karakter ordaki rolü ile aynı gibi ve orda çok iyi oynamıştı.

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Uçurum dizisini izledin mi? Buradaki karakter ordaki rolü ile aynı gibi ve orda çok iyi oynamıştı.
İzlemedim ama methini duymuştum. Zaten kendisinin tiyatroda da yine bu tarz rolleri olmuş yani yetenek olarak sorun etmiyorum açıkçası. Sadece son dönemde "fenomen" imajı oyuncu imajından daha çok öne çıktı ondan dolayı biraz kafam karışıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
İzlemedim ama methini duymuştum. Zaten kendisinin tiyatroda da yine bu tarz rolleri olmuş yani yetenek olarak sorun etmiyorum açıkçası. Sadece son dönemde "fenomen" imajı oyuncu imajından daha çok öne çıktı ondan dolayı biraz kafam karışıyor. :A
Burda da methini duyarız işte. Aynı rol gibi geldi bana :A
Başroldeki adam gibi sırıtmaz merak etme :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aa diziden çıkmamış. Dizide pek sırıtacağını düşünmüyorum, olduğu sahnelere bakmaya çalışacağım.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,950
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadro açıklandığında adı yazmıyordu, bende çıktı zannetmiştim. İyi olmuş devam edecek olması. :) Sahnelerine internetten bakarım.