Engin Günaydın'dan Meslektaşlarına Ciddi Uyarı!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Söz Sende'de Balçicek İlter'e özel açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Engin Günaydın, oyuncu meslektaşlarına da ciddi bir uyarıda bulunmadan edemedi.

Başarılı oyuncu, meslekte "Ben bu işi biliyorum" diyen bir kişinin kendisini bitireceğini ima etti.

Günaydın, "Oyunculukta ben bu işi biliyorum dediğiniz an bittiğiniz an oluyor. Belki her meslekte olan bir şey bu çok emin değilim ama oyunculukta çok kendinizden emin olduğunu zaman sahne üzerinde şaşırtıcı olma yeteneğinizi yitirmiş oluyorsunuz. Oyunculukta bazı alanlarda tecrübe kazanıyorsunuz ama belli bir yerden sonra tecrübeleriniz ayak bağı olabiliyor. O yüzden insanlar değişken olmak zorundalar, yeni hayatlarına adapte olmak zorundalar. Böyle olunca oyunculuk da yeni hayata adapte olmak zorunda" ifadelerini kullandı.

124297-kendimi-bu-ulkenin-vatandasi-olarak-goremedim-5089803b16069.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
engin abimizin dediği şu: ne kadar kaliteli oyuncu olursan ol belli bir tipin dışına çıkamıyorsan iyi oyuncu değilsindir onun için iyi oyuncu her zaman seyirciye farklı farklı şeyler sunabilmeli tek kalıbın dışına çıkmalı mesela enginin tutan bir ciddi filmi veya dizisi yok onun ismi komediyle anılıyor ve gerçek ismini değilde burhan altıntop olarak ismini bilenler daha çok :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
engin abimizin dediği şu: ne kadar kaliteli oyuncu olursan ol belli bir tipin dışına çıkamıyorsan iyi oyuncu değilsindir onun için iyi oyuncu her zaman seyirciye farklı farklı şeyler sunabilmeli tek kalıbın dışına çıkmalı mesela enginin tutan bir ciddi filmi veya dizisi yok onun ismi komediyle anılıyor ve gerçek ismini değilde burhan altıntop olarak ismini bilenler daha çok :)

Açıklaman için çok teşekkürler :d:d

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
"Acemi ruhunuzu kaybetmemeniz lazım bu meslekte" demeye getiriyor sanırım, bir reyting takipçisi olarak oyunculuk hakkında çok bilgili değilim ama nerdeyse tüm başarılı oyunculardan benzer sözleri işitiyoruz...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
"Acemi ruhunuzu kaybetmemeniz lazım bu meslekte" demeye getiriyor sanırım, bir reyting takipçisi olarak oyunculuk hakkında çok bilgili değilim ama nerdeyse tüm başarılı oyunculardan benzer sözleri işitiyoruz...

Bu söz çok güzel :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Vavien ve Yer Altı filmleriyle komedi dışında da kendini gösterdi. Evet bu filmler halk tarafından çok bilinmiyor ama sanat çevrelerinde saygın filmler. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Vavien ve Yer Altı filmleriyle komedi dışında da kendini gösterdi. Evet bu filmler halk tarafından çok bilinmiyor ama sanat çevrelerinde saygın filmler. :)

Yer Altı'nı fazla takip edemedim ama Vavien Engin Günaydın'ın sinemada özellikle yazar olarak kendini kanıtladığı bir iş oldu sanırım...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

keşke uygulamalarda konuşulduğu gibi olsa :))

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bu arada Engin Günaydın röportajlarda biraz felsefik, anlaşılması zor cümleler kurmayı çok seviyor, bu nedenle bir tv programında kendisini ağırlamak sunucu için zor olabilir, ben Balçiçek İlter'i de tebrik ediyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu arada Engin Günaydın röportajlarda biraz felsefik, anlaşılması zor cümleler kurmayı çok seviyor, bu nedenle bir tv programında kendisini ağırlamak sunucu için zor olabilir, ben Balçiçek İlter'i de tebrik ediyorum. :)

düşün işte ya ilyas salmanı çağırsaydı konuk olarak :)) öylesine içinden çıkılmaz laflar yapıyorki ilyas abi uzaylı mustafa toplaoğlu bile onun yanında hafif kalır :))

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
düşün işte ya ilyas salmanı çağırsaydı konuk olarak :)) öylesine içinden çıkılmaz laflar yapıyorki ilyas abi uzaylı mustafa toplaoğlu bile onun yanında hafif kalır :))

İlyas Salman'ı en son Okan'da görmüştüm yılar önce fakat konuştuğunu bile hatırlamıyorum, tekrar görmek isterim bir sohbet programında...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlyas Salman'ı en son Okan'da görmüştüm yılar önce fakat konuştuğunu bile hatırlamıyorum, tekrar görmek isterim bir sohbet programında...

söyleyeceği kelimeler tahminen şöyle olur : bu faşist düzende film çekmek imkansız zamanında çuvalla paralar kazanıyorduk ama şimdi dizilerde görev alamıyorum filmler yapamıyorum düzen faşist olmasa bende iyi birşeyler yapardım der ilyas:))