Engin Günaydın'dan Gain Platformuna Yeni Dizi!

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
images.jpeg

Uzun süredir ekranlarda yer almayan ünlü oyuncu Engin Günaydın'dan yeni dizi!

Yılbaşında hizmete girmesi planlanan Gain platformunda yayınlanacak olan "10 Bin Adım" adlı dizinin yapımcılığını Zamkinos Film, yapımcılığını Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen, yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç üstleniyor. Çekimleri başlayan dizide Günaydın'a aynı zamanda senaryoyu da yazan Devin Özgür Çınar eşlik edecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş​

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar mı. :eek: Şu dizinin bir tarafına Binnur Kaya'yı da alalım lütfen. :(

Platform yarışı iyice kızışıyor bu sene gerçekten çok iddialı projeler var. Rekabetten biz izleyiciler kazançlı çıkacak belli ki. :Z

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar mı. :eek: Şu dizinin bir tarafına Binnur Kaya'yı da alalım lütfen. :(

Platform yarışı iyice kızışıyor bu sene gerçekten çok iddialı projeler var. Rekabetten biz izleyiciler kazançlı çıkacak belli ki. :Z
Bu konuyu da kitleyeceksin diye korka korka yazdım 😂😂😂

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Sorun yok ama sonraki konularda yazım kurallarına ve noktalamaya dikkat edersen iyi olur bu seferlik ben düzelttim. :)
Teşekkür ederim yinede öğrenmeye çalışıyoruz çaylaklıktan yükseldik buralara telden yazınca pek bişey yapamıyorum bilgisayar dan yazmak en mantıklısı bundan sonra öyle yapacağım

• Beğendim
Reactions: Aserat