Engin Altan Düzyatan 'Barbaros'ta Mı Yer Alacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Engin_Altan.jpg

'Barbaros' ile ilgili sürpriz gelişme

Filinta, İsimsizler ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Es Film'in yeni sezon için TRT 1'e hazırladığı ve dev bütçeli olarak adlandırılan 'Barbaros'ta yer alması beklenen Çağatay Ulusoy diziden ayrılmıştı.

Kanal yönetiminin ise 5 sezon boyunca 'Diriliş: Ertuğrul' dizisinde boy gösteren ve son olarak 'Kurşun' dizisinde rol alan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan ile çalışmak istediği ortaya çıktı.

Eğer Düzyatan, teklifi kabul ederse yeni sezonda yılın iddialı dizisinde izleyici karşısına çıkacak.

'Barbaros' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tam TRT'den kurtulmuşken kendini tekrar etmiş olur diğer kanallarda şimdiki zamanı konu alan yapımlarla devam etmeli.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Rngin'i izlemedim hic ondan bilmiyorum ama Ertuğrul ile alıştılar dönem dizilerine iyiki başka birisi sürüklenmedi o kara deliğe

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
5 sezon Diriliş, üstüne yine dönem dizisi olan Kurşun'dan sonra tekrar bir dönem dizisinde yer almasın ya. :(

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence güzel olabilir. Tekrara düşse de o dalda görmeye alıştı izleyici.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence yakışır ama “Ertuğrul” rolü üzerine oturdu bence, yeni bir dönemde bu sefer de “Barbaros” karakteri olmamalı. Olursa çok yakışır orası ayrı konu

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rngin'i izlemedim hic ondan bilmiyorum ama Ertuğrul ile alıştılar dönem dizilerine iyiki başka birisi sürüklenmedi o kara deliğe

Engin'i Diriliş Ertuğrul'da bende hiç izlemedim ama Kurşun'da baya iyiydi. İki dönem dizisinde oynadı, bunu da kabul ederse 3 oluyor.

Çağatay'dan, Alperen'den iyidir bence de. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Engin'i Diriliş Ertuğrul'da bende hiç izlemedim ama Kurşun'da baya iyiydi. İki dönem dizisinde oynadı, bunu da kabul ederse 3 oluyor.

Çağatay'dan, Alperen'den iyidir bence de. :Z
Aslında kurtulmalı da dönem işlerinden ben hiç izlemedim dediğim gibi ondan bilmiyorum iyi mi

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy