Enes Batur Karantinadan Kaçtı, Yurda Yerleştirildi!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yemin eden birine niye inanmıyorsunuz? Kendi gözünle görsen bile yemin edip yapmadım derse olay biter, söz söyleme hakkınız olmaz ve Barış Murat Yağcı açıklama yapmış olay ile ilgili. Barışçığım ne derse ve ne yaparsa kör kütük desteklediğim ve inandığım biri olduğu için Enes Batur'a oyun oynanıp komple kurulduğuna inandım. Bence sizde inanın. Yaptığınız doğru değil.

Ekli dosyayı görüntüle 92253
“Hiç kimsenin, büyük, sevgi dolu ailemizi üzmesine ya da dağıtmasına izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz.” What? Bu konunun büyük aileyi dağıtmakla ne ilgisi var? Hangi büyük aile bu? :F Yine prim peşinde koşuyor. :F

Bir de Nisa’yı etiketlemiş.ss

Enes Batur’a inanacağım varsa da bu adamın açıklamasından sonra inanmam. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yemin eden birine niye inanmıyorsunuz? Kendi gözünle görsen bile yemin edip yapmadım derse olay biter, söz söyleme hakkınız olmaz ve Barış Murat Yağcı açıklama yapmış olay ile ilgili. Barışçığım ne derse ve ne yaparsa kör kütük desteklediğim ve inandığım biri olduğu için Enes Batur'a oyun oynanıp komple kurulduğuna inandım. Bence sizde inanın. Yaptığınız doğru değil.

Ekli dosyayı görüntüle 92253
Bir an sinirli bir şekilde okuyordum yazıları :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
“Hiç kimsenin, büyük, sevgi dolu ailemizi üzmesine ya da dağıtmasına izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz.” What? Bu konunun büyük aileyi dağıtmakla ne ilgisi var? Hangi büyük aile bu? :F Yine prim peşinde koşuyor. :F

Bir de Nisa’yı etiketlemiş.ss

Enes Batur’a inanacağım varsa da bu adamın açıklamasından sonra inanmam. :F
O etiketlemeler ile birlikte sevgi dolu aile. Sen ne anlarsın be :ppp:
Galiba kendiside o an ordaydı? Diğer arkadaşların testleri negatif çıktı diyor, yada bu ara bir araya gelmişler, eee peki ozaman Enes niye evde olan herkes için hepimiz positiftik ve hep birlikte karantinadaydık diyor? :A krantina ise Barış ve arkadaşları niye iletişim olduğu için test yapmış.
Hangisi doğru? Ben Barışıma inanıyorum :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O etiketlemeler ile birlikte sevgi dolu aile. Sen ne anlarsın be :ppp:
Galiba kendiside o an ordaydı? Diğer arkadaşların testleri negatif çıktı diyor, yada bu ara bir araya gelmişler, eee peki ozaman Enes niye evde olan herkes için hepimiz positiftik ve hep birlikte karantinadaydık diyor? :A krantina ise Barış ve arkadaşları niye iletişim olduğu için test yapmış.
Hangisi doğru? Ben Barışıma inanıyorum :bhr:
Hahaha dediğin gibi çelişki dolu bir durum. :F Ama ben de Barış’ıma inanıyorum. O şampiyon!!! Gerçek şampiyon. :bhr:

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Hahaha dediğin gibi çelişki dolu bir durum. :F Ama ben de Barış’ıma inanıyorum. O şampiyon!!! Gerçek şampiyon. :bhr:
Nihayet sende doğru yolu buldun :Z
Barış'ın hakkı yendi :( All Star'da şampiyon yapacağız :Z
Survivor sonrası hâlâ böyle TT olduğu için gerçek sevgi belli oldu ve biz gerçek bir BMY ailesiyiz :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bir de fanları da bela okuyor. Dursaymış evinde üzerine oynanan alçakça bir oyun falan da yok işte yine sağda solda gezme diye yurda yerleştirmişler

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Forumdaki yorumları okudum doğru veya yanlış çoğuna güldüm :A Benim için zerre umrumda değil ister yalan söylesin ister söylemesin gerekli gereksiz herkesi ünlü yapmada bizim toplumdan daha iyisi yok.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
barışın her açıklamasında fanlarına mesaj göndermesinden aşırı bunaldım