Enes Batur Karantinadan Kaçtı, Yurda Yerleştirildi!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1600371937398.jpeg
Youtube’da çektiği videolarla ünlenen sosyal medya fenomeni Enes Batur koronavirüs testi pozitif çıkmasına rağmen karantina kurallarına uymadı.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ünlü fenomen Enes Batur evinde izole olması gerekirken karantina kurallarına uymadı. Bu gelişme üzerine filyasyon ekipleri Batur’un Beykoz’daki villasına geldi ancak Enes Batur evinde bulunamadı.

Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur ve kız arkadaşı Ecenaz Üçer Sancaktepe'de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirildi.

Enes Batur, sosyal medya hesabından "Üzerime oynanan alçakça kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah'ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım." açıklamasını yaptı.
1600372052485.jpeg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Danaya bak hem virüslü olup milleti riske et üstüne bir de artistlik yap.
Ah elimde yetki olacak ki bu velet ülkede beleşten para kazanır mı bu hareketten sonra

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Corona olmuşsun izole olman lazım senin kaçmışsın bu tepkin kime acaba

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Özür videosu skandal :A
Arkadaşlarım vardı evde oturuyorum diyor eee hepsi mi coronaydı?

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Arkadaşlarım var demedi evdekilerde vardı dedi izledim storylerini adam yemin eediyor boş yeremi ediyor kamera kayıtları var diyo
Ne kadar masumca tabi ki evdeydim diyecek. Katilin biri yemin ederim ben yapmadım derse de inanacak mıyız. :F Zaten Barış falan da açıklama yapmış gerçekler gün yüzüne çıkacak diye. :F Tam komedi.

Enes Batur kim ki onu karalamaya, lekelemeye çalışsınlar? Vasıfsızın biri. Ben inanmıyorum kendisine.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Ne kadar masumca tabi ki evdeydim diyecek. Katilin biri yemin ederim ben yapmadım derse de inanacak mıyız. :F Zaten Barış falan da açıklama yapmış gerçekler gün yüzüne çıkacak diye. :F Tam komedi.

Enes Batur kim ki onu karalamaya, lekelemeye çalışsınlar? Vasıfsızın biri. Ben inanmıyorum kendisine.

Kamera kayıtları var diyor olayı anlamadan bilmeden yorumlamayalım istersen dimi :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Koskoca polisin derdi yok Enes abiye kafayı takmış :A
Ya çocuğun o açıklama videosundaki son triplere bile yapmacık :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ahh canım ne kadar masum :A Evde kimler var kim bilir geçin bu işleri :A
Gayet de anlayıp yorumluyorum. Polis durduk yere eve niye ekip yollasın da bu çocuk yurda yerleştirilsin? Aklın alıyor mu?
Yemin eden birine niye inanmıyorsunuz? Kendi gözünle görsen bile yemin edip yapmadım derse olay biter, söz söyleme hakkınız olmaz ve Barış Murat Yağcı açıklama yapmış olay ile ilgili. Barışçığım ne derse ve ne yaparsa kör kütük desteklediğim ve inandığım biri olduğu için Enes Batur'a oyun oynanıp komple kurulduğuna inandım. Bence sizde inanın. Yaptığınız doğru değil.

EiJPDb_X0AYX4Gn.jpeg.jpg