Enes Batur 'Çok Güzel Hareketler 2'ye Konuk Oluyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,980
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images-jpeg.100846

Enes Batur 'Çok Güzel Hareketler 2'ye konuk oluyor!

Yapımcılığını BKM Film - Necati Akpınar'ın, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği programın yarın yayınlanacak olan sezon finali bölümüne sosyal medya fenomeni Enes Batur konuk oluyor.

'Çok Güzel Hareketler 2' sezon finaliyle yarın 20.00'de Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,980
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Murat Övüç'ün konuk olduğu bölümden sonra en iyi bölüm geliyor belli. :bhr: 1-2 hafta önce sahne sahne bakmayı da bırakmıştım, ama bu hafta bakarım Enes'in olduğu sahneye. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
İki hafta önce seyirci olarak gelmişti orada bir skeç sözü almışlardı ondan. Dolu dolu bir sezon finali geliyor.

• Beğendim
Reactions: baron

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Ah ah Çok Güzel Hareketler bu hale düşecek program mıydı nerede ilk neslin kalitesi nerede bu rezillik.ss

İki hafta önce seyirci olarak gelmişti orada bir skeç sözü almışlardı ondan. Dolu dolu bir sezon finali geliyor.
Bu çocuk Menajerimi Ara'ya konuk olsa demediğini bırakmazdın bunda niye aynı şeyi yapmıyorsun. :A Özel bir sevgin olduğunu sanmıyorum zira. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Ah ah Çok Güzel Hareketler bu hale düşecek program mıydı nerede ilk neslin kalitesi nerede bu rezillik.ss

Bu çocuk Menajerimi Ara'ya konuk olsa demediğini bırakmazdın bunda niye aynı şeyi yapmıyorsun. :A Özel bir sevgin olduğunu sanmıyorum zira. :A
Burada program onun üstüne kurulu olmayacak ki. Skecin birinde yer alıp gidecek. Neden sunucu koltuğunda oturacakmış gibi bir muamele yapılıyor anlamadım.