"En Zayıf Halka" Yayından Kaldırıldı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
zayif-3.jpg

ATV'nin sevilen yarışması "En Zayıf Halka" yayından kaldırıldı!

Dünyada ilgiyle izlenen 'The Weakest Link' yarışmasından uyarlanan, sunuculuğunu Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina'nın üstlendiği ve beklenen reytingleri elde edememesi nedeniyle günü değişen program yeni gününde de istenilen reytingleri alamayıp yayın akışından çıkarılmıştı. Kanal sitesinde yer alan Programlar bölümünden yarışmayı kaldırdı ve arşive gönderdi.

Son düzenleme:
  • Harika
  • Üzücü
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,996
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baybars Altuntaş ile olan TV8'de yayınlanan daha iyiydi. TV yüzlerinden biri sunsa Güven Bana'da olduğu gibi bir şansı olabilirdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
zayif-3.jpg

ATV'nin sevilen yarışması "En Zayıf Halka" yayından kaldırıldı!

Dünyada ilgiyle izlenen 'The Weakest Link' yarışmasından uyarlanan, sunuculuğunu Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina'nın üstlendiği ve beklenen reytingleri elde edememesi nedeniyle günü değişen program yeni gününde de istenilen reytingleri alamayıp yayın akışından çıkarılmıştı. Kanal sitesinde yer alan Programlar bölümünden yarışmayı kaldırdı ve arşive gönderdi.

Ayrıca Müge Anlı'nın sunduğu "Güven Bana" yarışması da Programlar bölümünden kaldırıldı. Yarışmanın stok bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil.
Güven Bana geçen hafta sezon finali yapmış Müge söyledi dün. :D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Kısa ve bilgiye dayalı formatta, gece yarısı 1 küsür reyting almıştı son bölümü. ATV'den beklenmeyecek bir atılımdı zaten :A @Aserat keşke 360, Teve2 gibi bir kanalda devam etseydi.

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kısa ve bilgiye dayalı formatta, gece yarısı 1 küsür reyting almıştı son bölümü. ATV'den beklenmeyecek bir atılımdı zaten :A @Aserat keşke 360, Teve2 gibi bir kanalda devam etseydi.
Bilgi, kültür, ufuk açıcı şeyler ATV'ye çok tersti zaten bu kadar devam etmesi bile sürpriz oldu. :( Bir KMOİ vardı onu da Murat Yıldırım'a sundurarak ciddiyetinin içine ettiler. :A

Neyse yeni eğitim yılı başladı zaten Reis-i Hazretleri'nin başı kalabalıktır. Cahillerden uzaklaşmak iyi gelecek. :A
Ohh beter ol, sen benim ahımı alırsan daha çok zararlı çıkarsın çook :A
kuzdil-new-season-8.jpg

TV8'deki sunucu daha iyiydi, o yüzden tutmadı. :A
Bu ne rezalet hemen gerekeni yapalım. :eek: @ozmoturk

O aksi ve antipatik adamı bu narin ve gülünce çiçekler açtıran kadınla mı kıyaslıyorsun. :A

ipek-altinbasak-farina.jpg

• Güldürdün
Reactions: kerem and ozmoturk

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Bilgi, kültür, ufuk açıcı şeyler ATV'ye çok tersti zaten bu kadar devam etmesi bile sürpriz oldu. :( Bir KMOİ vardı onu da Murat Yıldırım'a sundurarak ciddiyetinin içine ettiler. :A

Neyse yeni eğitim yılı başladı zaten Reis-i Hazretleri'nin başı kalabalıktır. Cahillerden uzaklaşmak iyi gelecek. :A

Ekli dosyayı görüntüle 72240

O aksi ve antipatik adamı bu narin ve gülünce çiçekler açtıran kadınla mı kıyaslıyorsun. :A

Ekli dosyayı görüntüle 72241

TV8'deki hırto ile bizim Farina hocamız kıyaslanamaz bile :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

TV8'deki hırto ile bizim Farina hocamız kıyaslanamaz bile :A
Halk gereken cevabı verip yayından kaldırtmış zaten, bu kadını hiç izlemedim ama bu programa göre fazla sakin bir tip. :A

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060

Senin ecünnün yüzünden Barış erken final yapıyor.