En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gördüğüm korku dolu rüyalar içinde ilk beşe girecek korkunç bir kabus gördüm, önce havuza boğulmaktan son anda kurtulup sonra insanları iskelete çeviren bir kimyasal virüs salgınının ortasında kaldım. İskelete dönmüş korkunç insanlar saldırmıyor fakat sürekli sağa sola koşuyor, birisine dokunduğu an o kişiye de bulaşıyor virüs. Koşuyorum koşuyorum gecenin körü kapkaranlık dar yollardayım nedense, ışık bile yok ve yanımdan beni fark etmeden iskelete dönmüş korkunç insanlar geçiyor birisi eliyle burnuma dokunuyor burnumda yara oluşuyor derken.... The end.

Herhalde üstümü yeterince örtmemiş olabilirim fakat Beşiktaş ın da gazabı olabilir, @Yakamoz-Asi beklemiyordum böyle bir şey. :(

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu sabah uyandım ve rüyam çok harika geldi gözüme :Z İşe girmiştim hemde baya iyi bir şekilde istediğim yerdeydim @vadikızı

Bu sabah uyandım ve rüyam çok harika geldi gözüme :Z İşe girmiştim hemde baya iyi bir şekilde istediğim yerdeydim @vadikızı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

:DKuzum benim inşAllah tüm kalbimle diyorum bunu iş konun en kısa zamanda olsunn:kissingheart:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gördüğüm korku dolu rüyalar içinde ilk beşe girecek korkunç bir kabus gördüm, önce havuza boğulmaktan son anda kurtulup sonra insanları iskelete çeviren bir kimyasal virüs salgınının ortasında kaldım. İskelete dönmüş korkunç insanlar saldırmıyor fakat sürekli sağa sola koşuyor, birisine dokunduğu an o kişiye de bulaşıyor virüs. Koşuyorum koşuyorum gecenin körü kapkaranlık dar yollardayım nedense, ışık bile yok ve yanımdan beni fark etmeden iskelete dönmüş korkunç insanlar geçiyor birisi eliyle burnuma dokunuyor burnumda yara oluşuyor derken.... The end.

Herhalde üstümü yeterince örtmemiş olabilirim fakat Beşiktaş ın da gazabı olabilir, @Yakamoz-Asi beklemiyordum böyle bir şey. :(

Dün gece gördüğüm bu malum rüyadan sonra bugün elimin üstünde tırmık izi gibi bir yara fark ettim. Herhangi bir yere sürtme ya da kedi tırmığı gibi bir şey de yaşamadım son dönemde fakat durup dururken böyle bir yara oluşması...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Evin yakınlarına spor aletlerinin yapılmış olduğunu gördüm ve herkes onları daha yeni görmeme şaşırmışlardı.