En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ulan adam seni işletiyor, senden duymuştur kimden duyacak :A

1647180579947.png

Screenshot 2022-03-13 170816.png

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: EmreCan and 12.Adam

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Uzun bir aradan sonra buraya mesaj yazabildiğim için mutluyum...

İlk rüya cinsellikle ilgiliydi. Klasik şapır şupur bir rüya, anlatmaya gerek yok, anlatsam da silinir zaten mesaj.

Gelelim ikinci rüyaya. İnsanların zihinlerini uzaktan kontrol edebilme yeteneğine sahibim. İstanbul'dayız ve ben bu yeteneğimi kullanarak bir insanı kontrol ediyorum. Kontrol ettiğim kişinin teröristlerin evlerini bombalamasını sağlıyorum. Çok net bir ortam yok, bombaların ve füzelerin kontrol ettiğim kişinin neresinden ve ne şekilde çıktığı belli değil. Deli gibi saldırıyor hedeflere ve bu saldırı resmi bir saldırı olmadığı için de polis, jandarma, asker ve benzeri ekipler bu füzeciyi arıyorlar. Ben kontrol ederken anlamsız bir şekilde görüş açımı kaybediyorum ve kontrolü rastgele bir şekilde sağlamaya çalışıyorum. Adam sokaklarda, orada burada bir yerlere çarpıp duruyor. Böyle dikkat çektiği için de hemen ekipler tarafından yakalanıyor. Yakalama olayı gözümün önünde gerçekleşiyor. Görmeye çalışıyorum yakaladıkları kişiyi. Ben onu gördüğüm zaman o da beni görüyor. Kısa süreli bir bakışma... Ama onu hemen tanıyorum... İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin şimdiki başkanı... Beni göstererek "O! O!" diyor. Polisler üstüme çullanıp kelepçeyi takıyorlar. Ben de hemen rüyadan çıkmak istiyorum ve uyanıyorum...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Allah hayırlara vesile etsin.. ilk gün sahur saatini kaçırmayayım diye mi yoksa uyarı niteliği mi bilemedim... rüyamda İstanbul'a gitmiṣim ve gece uyurken fena bir deprem oluyor. Yatak takır takır sallanıyor. Ṣoktan yataktan bile kalkamıyorum. 6.3 diye yazı görüyorum sonrasında. :(

Ben pek rüya görmem hatta görürsem bile böyle detaylı hatırlamam normalde. Gördüğüm rüyalarda dejavu niteliğinde karṣıma çıkar sonra...

Allah sonumuzu hayır etsin..

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Bu sabah türk dizisi kalitesinde bir rüya gördüm gördüklerimin kim olduğunu çıkaramıyorum galiba kuzenim neyse birisini oda gibi bir yere kitliyor ve orayı ateşe veriyor sonrasında bunu benden gizliyor ama o ateşe verirken bende oradaydım ama sesimi çıkaramadım. Ben bir arkadaşımı görüyorum ona söylüyorum orayı ve içindekini ateşe verdiğini kurtaramadan uyanıyoruz Hercai dizisi gibi bir rüya. :A @Zeyno @Angelica @eemre

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bu sabah türk dizisi kalitesinde bir rüya gördüm gördüklerimin kim olduğunu çıkaramıyorum galiba kuzenim neyse birisini oda gibi bir yere kitliyor ve orayı ateşe veriyor sonrasında bunu benden gizliyor ama o ateşe verirken bende oradaydım ama sesimi çıkaramadım. Ben bir arkadaşımı görüyorum ona söylüyorum orayı ve içindekini ateşe verdiğini kurtaramadan uyanıyoruz Hercai dizisi gibi bir rüya. :A @Zeyno @Angelica @eemre
Hayırdır inşAllah kuzum böyle bir tabir buldum :D
Opera Anlık Görüntü_2023-12-27_235036_www.google.com.png

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 124854
Rüyada Türk kahvesinin içinden
Hologram çıkması
Ve o hologramdan eski ev arkadaşım çıkması
Ve sen kime aşık olduysan
Başka bir kızı etkilersen olacaklardan sorumlu değilim dedi
Rüyamda İrlandadaydım
Christmas
İki Brezilyalı
Bir Japon
bir Cezayirli
Hepsi kız idi
Türk kafesinde
@Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 124854

Köṣeyi döndü desene :A