En Son Film & Sinema Haberleri

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Kız zerrin iffet in bir sözü var 35 e kadar doldurucan 35 ten sonra anca sağda solda nasıl yapıldığını anlatırsın diye yani be 31 yaşındayım kaçırdın treni satamazsın :F ama @serhatt genç olduğunu iddia ediyor onu sat gitsin :
GDZeB33W0AANzKE.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061

Bana başka birilerini hatırlatıyor da yazıp uğraşmak istemiyorum şimdi. :A

Bir güne bile razıydım...

Tiktaklar şok :F @Angelica da yaşına bakmadan hayallere başlamış. :A @Zeyno ile @Carpe Diem birbirinin sümüklerini siliyormuş :A :A @mrt-06 @offensive

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
104
@xemrexxx

2000lerin baslarin da yapilmis,
izledigim kaliteli bir film vardi, *yas farkinin oldugu,,,
gerci filmde yas konusu son problemdi. kacamak dolayli, dram gerilim romantik noktalarin bir arada gercekci islendigi bir filmdi.

ismini hatirlarsam eklerim.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
104
*. gokce-selahattin uyumu vs ^yas dolayli siritmiyordu.bence.
yas olayi *hikaye icinde -ailelerin,& mahalle ne der vslerin -one cikardigi durum du . < dizi oldugun dan ozellikle *ilk sezon bunu hemen hemen cok iyi islediler, ortaya yasanmasi imkansiz ,naif samimi sicacik bir ask hikayesi cikti.... 2.sezonu uzun sure once biraktigim dan ,bu yorumum omer ilk sezonu icin gecerlidir.

*film -dediginiz gibi omer de islenmis veya benzer bir bakista mi ele alinacak - *yas konusu - yoruma acik. tanitimi vs bekleyip gormeli.

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Ömer ve Mahkum'un ilk sezonu, Aşk Mantık İntikam'ın ilk 10 bölümü yabancı dizi uyarlaması.

Ömer'in orjinalini seyrettim, diğer ikisinin orjinalini seyretmedim. O zamanlar başka bir forumu takip ediyordum, (kapandı galiba, zaten adını bile unuttum) orada okumuştum orjinal senaryolarını.

• Beğendim
  • Okudum
Reactions: SafNac and Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
104
Ömer ve Mahkum'un ilk sezonu, Aşk Mantık İntikam'ın ilk 10 bölümü yabancı dizi uyarlaması.

Ömer'in orjinalini seyrettim, diğer ikisinin orjinalini seyretmedim. O zamanlar başka bir forumu takip ediyordum, (kapandı galiba, zaten adını bile unuttum) orada okumuştum orjinal senaryolarını.
omer ilk sezon cekimler den yazilima ,gecisler den diyaloglara genel anlam da leziz bir sezondu.reytingleri hak etti. bazen ilk sezonki omer gamze birebir sahnelerini acip izliyorum.eminim benim gibi cok kisi vardir ilk sezonki ikilinin aurasini enerjisini yuksek bulup tekrar sahneleri izleyen.. .
bayagi kaliteli yazilmisti bu ikili ilk sezon ozellikle kiz kulesi, omer'in kankasinin dukkani vs deki sahneler baglaminda... velhasil, naif saf ask'in baslangici ve ilerleyisini ekrana yansitmayi basarmislardi....

yeni sezonda aile olmalarini bekledigimiz omgam , 2.sezonun baslarinda ilerisine dair farkli bir dizi oldugunu belli ettirip malesef sonrasinda birakmama yol acti. cevremden de cok birakan oldu .malesef.

ask mantik intikam ilk bolumlerine bakmistim - zeynep kankonde nin performansi icin. yetenekli ve farkli buldugum bir oyuncu kendisi.
son yaz dizisi son donemlerden en begendim islerden di, keza sonrasindaki ghbg dizisi ,guzel gunler keyifle izledigim isler oldular.

# mahkum'u izlemedim.

@Hobbit , @SafNac🕊

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
143
Puanı
54

Ömer'in Shtisel'den uyarlama olduğunu en başından beri biliyorum :ok:

Aslında kastettiğim şuydu; ülkemizde kısa süre önce yeni denenmiş ve ilgi çekmiş projelerin benzerlerini mantar gibi türetmeye başlıyorlar. Farklı birçok şey yapılabilecekken birbirinin aynısı işlere mecbur bırakılıyor halkımız.

Yukarıdaki haberi okuduğumda aklıma hâla yayında olan Ömer'in gelmesi işte bu yüzdendi :Z